Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barna hajú és barna szemű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barna hajú és barna szemű lányok általában vonzódnak a szőkésbarna hajú, kék szemű srácokhoz?

Figyelt kérdés
Én ilyen srác vagyok, és nagyon tetszenek a barna hajú, barna szemű lányok. Csak ilyen lányt tudnék elképzelni magam mellett valahogy. Ez az ideálom... Talán nem túl szép dolog ideált meghatározni, de ha egyszer ők vonzanak... Mit gondoltok, úgy nagy általánosságban bejönnek az északi típusú srácok nekik?

2015. júl. 16. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szőke hajú kék szeműe fiú vagyok úgyhogy én is kiváncsi vagyok rá :D Én is imádom a barna szemű, barna hajú lányokat :)
2015. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 az utadon elveszek válasza:
ó engem igen
2015. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem határozottan igen:)
2015. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem..fekete haj,zöld szem a nyerő
2015. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

barna hajú, barna szemű lány vagyok és nekem igen :)

17l

2015. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esik ez a sok pozitív visszajelzés. :)
2015. júl. 16. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Én barnahajú,és kék szemű lány vagyok,de nekem special bejön, gondolom a legtöbb lánynak is tetszik :D
2015. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem nagyon

barna hajú, barna szemű (majdnem fekete )vagyok

16l

2015. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én pont ilyen lány vagyok és a válasz: határozottan! Sőt nekem a kék szem a gyengém. 18L
2015. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!