Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen jelei lennének annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei lennének annak, hogy a barátom drogozik?

Figyelt kérdés

Én is és mások is ezt feltételezik. Sajnos olyan társaságban van már jó ideje, és olyan mintha 2 személyisége lenne.:( Nagyon úgy néz ki, hogy drogozik :/

Nézegettem neten, és ezeket találtam, nagyon igaz rá mindegyik:

-kedélyállapot változás: levertség; kedvetlenség; közöny, ok nélküli örömkitörések és feldobottság-érzés váltakozása

- koncentrációs zavar

- indokolatlan fáradtság, gyors kimerülés

- ingerlékenység, idegesség

- alvászavarok



2015. júl. 16. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fel is soroltad..

Esetleg annyit tennék hozzá, hogy olyan idő, amivel nem nagyon tud elszámolni, hogy merre volt, mit csinált stb..

De mondjuk szerintem ezt vele kellene megbeszélned.

2015. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet, agresszív lesz, ordít és tagadja :(
2015. júl. 16. 19:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
" - ingerlékenység, idegesség "
2015. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

de akkor tényleg nem tudom hogy szedjem ki belőle..

Amúgy ezek olyan okok, amiket felsoroltam, amik a legtöbb normál, nem drogozó emberrel is előfordulhatnak..

2015. júl. 16. 19:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Bár mondjuk ha engem gyanúsítgatna a barátnőm ilyesmivel, és nem hinne nekem, az engem is eléggé frusztrálna.. Én is tök ideges lennék tőle szerintem.

Hát amíg nem bizonyosodik be róla, addig szerintem előlegezd meg neki a bizalmat.. de azért figyelj a jelekre továbbra is..

De szerintem ha kiderül hogy tényleg csinálja, vagy csinálta és hazudott róla, szerintem nem szabad neki még egy "esélyt" adni...

2015. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezek a jelek amúgy a depresszióra is full igazak kb, tudom, én is voltam depressziós.. :\

Mondom, egyelőre szerintem előlegezz neki bizalmat, de ha kiderül, én szóba sem állnék vele utána a helyedben.. nem csak a drog miatt, hanem azért is, mert össze-vissza hazudozik.

2015. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kb mindenben hazudik..minden héten kiderül valami. :/
2015. júl. 16. 19:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg amúgy sem túl érdemes vele kapcsolatot tervezni.. ha drogozik, ha nem :S
2015. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem könnyű ez,ha szerelmes vagy
2015. júl. 16. 19:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Tudom.. De azért van az agyunk, hogy gondolkozzunk is...

Olyan emberrel nem lehet hosszútávú, értelmes kapcsolatot építeni, aki lépten-nyomon hazudozik, megbízhatatlan stb.

Honnan tudod ennyi erővel h nem fog megcsalni? Vagy akármi..? :\

2015. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!