Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek az idegösszeomlás jelei...

Ezek az idegösszeomlás jelei lennének?

Figyelt kérdés
Hónapok óta alig alszom és egyre rosszabb. Már éjszakánként 20 percenként folyton felébredek, forgolódik. Alig eszem valamit egy nap. Állandóan sírógörcsöt kapok, rengetegszer fáj a fejem és egyre sűrűbben van hányingerem is. Gyakran ráz a hideg és remegek is. A szívem nagyon erősen és gyorsan ver, a mellkasom pedig egyre többször szúr. :(
2013. ápr. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Alighanem akkor már alig élsz... :-( Nyilván valami ok,helyzet kiváltotta ezt , ha nem.. akkor is, csak nem tudsz róla. A tünetek pánikbetegségre, vagy idült stresszre utalnak. A rossz alvás is kiválthatja a leírt problémákat.

Meg kellene próbálni, napi 8-10 órát végigaludni, akár altatóval is, esetleg nyugtatóval, és utána felmérni: változott-e valami. A mélyben húzódó gondot, vergődést kellene megszüntetni, mielőtt szétkezelnek hangulatjavítókkal, és nyugtatókkal. De mint írtam: első az alvás, bármi áron !

2013. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom elemi kérdés, de sportolsz valamit? az kiszedi a stresszt és kifáradás talán segít aludni is.
2013. ápr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mind a ket elozo valasszal egyetertek. Sportolj valamit vagy csinalj valami fizikailag megeroltetot napkozben es ejszaka, sotetben, minimum 9 es fel orat aludj. A legtobb tuneted el fog mulni.


Ha az edzes nem teljesen segit, akkor esetleg melatonint, seratonint vagy 5-HTP-t szedj, ezek mind termeszetesen elofordulnak a testben, de semmi mast ne nyugtatozd magad!

Valeria gyoker meg esetleg.

2013. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A dohanyzas (csakis 100%-os dohany) is segithet a relaxalasban.
2013. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pécsinő válasza:
Kedves "kérdező": Szeretném megkérdezni hogy megoldódtak már az alvásproblémáid? Azért kérdezem mert nekem sajnos jelenleg alvásproblémám van, azaz nem tudok aludni egyáltalán, csak akkor ha beveszem az antipszcihotikumomat és 1 mg Rivotrilt. Nekem 2013. novemberében kezdődött ez a dolog. (Szerintem idegösszeomlást kaptam sajnos.) Remélem te már jobban vagy, és tudsz nekem írni valami bíztatót. :)
2014. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!