Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom és én sajnos nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én sajnos nem tudunk minden nap találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeptembertől egy máik városban tanulok tovább, 2 órányira a barátomról..hétvégente mindig mennék hozzá, de egy héten 1-2 napot tudnánk találkozni, talán 3-at..félek, hogy egyidő után a kapcsolatunkból nem lesz semmi.jogosan aggódok?kinek milyen tapasztalatai vannak az ilyen kapcsolatokról , ahol a két fél messze van egymástól? minden nap beszélünk és telefonálunk, de félek, hogy egyszer talál majd magának valami mást aki ott van mellette és nem 2 órányira van tőle..milyen megoldások vannak erre a dologra? nagyon szeeretem..érdemes lenne átiratkoznom miatta egy olyan suliba ami csak fél órányira van tőle? 15/L

2015. júl. 17. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát, az én példámat tudom csak elmondani... Két éve sikerült megismerkednem egy lánnyal, de csak facebookon (mivel ő Romániában él) és szinte minden nap beszélgettünk... na most, amikor meg lett a jogsim, akkor egyszerűen megkérdeztem tőle, mit szólna hozzá, ha meglátogatnám, ő igent válaszolt (pont a szülinapjára látogattam meg :D). Ez nyáron történt, ezért még azt is sikerült megoldani, hogy egy hónapig kint legyek Romániában... így minden napot együtt töltöttünk (szerintem érezte, hogy egy "kicsit" többet érzek iránta, én meg éreztem, hogy ez az érzés kölcsönös) egyik nap ezt el is mondtam neki... Mivel mind a ketten többet akartunk barátságnál, nagy nehezen belementem az ideiglenes távkapcsolatba... (ez akkor kemény 400km-t jelentett) mert érdekes módon, ő elég könnyen elfogadta (hatalmas meglepetésemre), hogy egy ideig ritkán tudunk találkozni... (persze mindent megtettem az ügy érdekében, hogy találkozunk). Most már két éve "együtt" vagyunk, és szerencsére egyetem miatt az a 400km lecsökkent 100-ra. Így is rohadt nehéz mind a kettőnk számára, de így egy kicsivel azért elviselhetőbb,mint akkor volt, most már legalább a hétvégét nála tudom tölteni... Egyetem után természetesen tervezzük az összeköltözést. :) Szóval vagy működik nálatok, vagy nem... (19F/19L)
2015. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha oda abba a suliba akarsz menni menj oda. Nem lesz semmi gond ha tényleg szeretitek egymást. Attól még hetente látjátok egymást :) Rendben lesz.
2015. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
a barátoddal úgyis szakítani fogtok egyszer, ha miatta más iskolába mész és megbánod akkor megérdemelted. azt meg nem is értem miért kellene minden nap találkoznotok. 2-3 nap egy héten bőven elég.
2015. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! :))
2015. júl. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!