Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom messzire koltozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom messzire koltozott, sajnos igy nem surun tudunk talalkozni. Osszekoltozni meg foleg nem, mert ugy nem tudnek dolgozni jarni sem. Szakitsak inkabb meg most idoben? 6 honapja vagyunk egyutt

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz.. de ha valóban szereted ez szerintem nem kérdéses ,hogy szakíts -e vele.. mi a barátnőmmel most voltunk másfél évesek szeptemberben. 1146 km -re lakunk egymástól ezek mellett havonta ill. iskolai szünetekben találkozunk ,megbízunk egymásban ,és szeretjük egymást. Ha 'valódi az érzésed' akkor tudod a döntést

18/F

2014. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korotok?

Mekkora az a nagy távolság?

2014. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom, amit #1 mondott.

Ha szerelmes valaki, akkor nem azon fog agyalni, hogy vajon szakítson-e, hanem hogy hogyan tudná így is fenntartani ezt a kapcsolatot.

Ha valaki emiatt szakít, akkor az minden volt, csak nem szerelmes.

Ennek fényében gondold át újra. Ha szerelmes vagy, akkor a távolság legyőzhető. Sőt, igazán ilyenkor derül ki a kapcsolatról, hogy tényleg szrelem-e. Ha pedig nem vagy szerelmes, akkor távolságtól függetlenül bölcsebb, ha szétmentek.

2014. okt. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

26 es 30 evesek vagyunk.

Csak nem szeretnem ugymond beleelni magam, nekem nem eleg ha heti 1 napot fogunk talalkozni az elkovetkezendo evekben.

2014. okt. 6. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!