Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel úgy érzem, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel úgy érzem, nem tudom folytatni, tanácsok?

Figyelt kérdés

Velem egy korú lánnyal nagyon sokat beszélgetek interneten keresztül. Igazán jó kapcsolatot ápolunk, elmondása szerint a 'legjobb fiú barát' vagyok. Igazából nem is érdekel már, hogy miért nem lehet több közöttünk, ugyanis többszöri próbálkozásaim is csődöt mondtak már. Tehát lemondtam a szerelemről. Nagyon nyíltan beszélgetek vele szex témában is, ott is jól viszonyul hozzám. Ami a galibát jelent az a féltékenységem. Nagyon sok fiú ráhajt és én igazából feleslegesnek érzem magam. Mondogatja, hogy szüksége van rám, de bennem van, hogy hazudhat.. Abba akarom hagyni vele a beszélgetést és a kapcsolattartást, hadd legyen a menőbb és sármosabb pasikkal engem pedig felejtsen el. De nem akar és folyamatosan kér, hogy ne hagyjam el. Hiába mondom el neki, hogy felejtsen el, nem akar és könyörög. Szívtelennek érzem magam, amiért ennyire kegyetlen vagyok, viszont keményen nem akarok neki odaszólni, hiszen hálás vagyok a kitartó barátságáért. De úgy érzem csak hazudik és kihasznál. Vélemények, tanácsok, hogy folytassam-e vagy igazságszerű, ha elhagyom?

KÖSZÖNÖM, HA ELOLVASTAD ÉS A VÁLASZODAT IS!!



2015. júl. 17. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így 12 évesen "összejöttem" egy tényleg nagyon gyönyörű lánnyal,hozzám túl gyönyörű,aztán 3 hónap után szakítottunk,és azóta is nagyon jól kijövünk,maximális a bizalom,egyikünk sem akar többet,járunk esténként társasággal iszogatni.

Viszont mi nem vagyunk féltékenyek (mindkettőnknek van párkapcsolata).


Hát,mondd meg neki,hogy vagy szerelem vagy semmi. Így kerek-perec.

Velem volt ilyen,hogy rám volt állva egy lány,de egyszerűen nem írtam neki vissza,nem vettem fel a telefont,az utcán mondtam,hogy sietek,és előbb-utóbb leakadt rólam.

Sajnos drasztikus módszer,de nincs már megoldás..


18F

2015. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:

Te szerintem többet szeretnél a lánytól, mint barátság...csak kínzod magad a friendzone-nal. Lépj végre, növessz tököt.

25/F

2015. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!