Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a téma hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a téma hogy a barátnőmmel összevesztünk és most nagyon haragszik rám. Nagyon rossz amiket mondtam és bánom is félek hogy elveszítem. Tanácsok? Lent a részlet!

Figyelt kérdés

A család szerint manipulált. A lány viszont mondta hogy szeret engem és nem csak nekem hanem másnak is akkor most mi van?

Nagyon szeretem őt és nem tudnék nélküle élni. Az a probléma még h a lány 19 én 17 éves vagyok és kb 110/120 Km-re lakunk egymástol. Mit kellene tennem hogy megbékéljen? Azt mondta időre van szüksége de ismerem és az nem lyan h 1-2-3 nap hanem lehet h több vagy át se gondolja vagy ilyesmi.


Cenzuráltan idézek


Lány


<<< ro**dtul nem erre hoztam ki a játékot ezt ne merd a képembe vágni mert SZERETLEK


Én


Ne mert mondani h "szeretsz" mert te magad mondtad hogy a Tomit jobban szereted mint engem szóval akkor engem nem szerethetsz ugy ahogykellene egy párkapcsolathoz.

Egy embernek 1 a párja,

Lány:


<<< szóval nem én voltam az aki úgy beszéld veled mint a kutyával de azért azt is észrevehetnéd h h viselkedtél velem az utóbbi időben


Én


Én ugy bántam veled ahogy te velem. ha nem tünt fel sajnálom


És vannak még ettől szebbek is



2012. aug. 11. 02:15
 1/4 cukorka<3 ***** válasza:

Ez még nem is olyan durva veszekedés amikor én veszekedtem a pasimmal(ex) még le is kvázott..:D

Amúgy mondd el neki h sajnálod és szereted és beszéljétek meg a dolgokat..:)

2012. aug. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így kívülállóként elsőre nekem is manipulálásnak tűnik, pláne, ha egy ilyen dolog miatt még ő akar hetekig gondolkozni. Min? Ez egy egyszerű teszt a részéről, illetve a szerepek leosztása, hogy ki viselje a nadrágot. Semmi durvaság nem hangzott el, csak az igazsággal szembesítetted. Ha ezt rosszul viseli, akkor először azon kéne elgondolkozni, érdemes e tovább ápolni egy olyan kapcsolatot, amiben játszanak az érzelmeiddel.

Olyan pedig nincs, hogy nem tudsz nélküle élni.

Se a légzésed, se a szíved, se egyéb élettanilag fontos funkciód nem állna le, nem kell túldramatizálni.


Ha valóban azt adtad neki, amit ő neked, és most te akarod visszanyalni magad, akkor készülhetsz egy maratoni papucsállatka szerepre.

Szerintem menj bele a játékába , és ne sürgesd.

Ha azt mondta időre van szüksége, adnék neki időt.

Nem hívnám, nem írnék neki, nem üzennék, semmit nem csinálnék, adnék neki időt, hogy át tudja gondolni a dolgokat.

Ha ezt akarja, add meg neki.

Ha hónapokig tart, akkor addig tart, ha szeret, úgyis fog keresni, ha "átgondolta" . Ha nem, akkor addig sem szeretett. Ez egyrészt egy kiváló teszt, másrészt tudomására hozod, hogy nem esel hasra attól, ha elfingja magát, nem hagyod magad érzelmileg zsarolni, és nem vagdosd fel az ereidet, ha éppen nélkülözni kell pár hétig.

2012. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommentet. amia 2. kommentelő írt elmehetne szerelmi tanácsadonak :) ma éppen ezt csináltam. nem írtam nem beszéltem vele semmiféle formában max annyi h FB-n visszaböktem :P
2012. aug. 11. 21:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi szakítottunk
2012. aug. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!