Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan segíthetnék neki? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki? Vagy ne szóljak bele?

Figyelt kérdés

Az exem az egyik legjobb barátom. Eddig mindkettőnknek boldog(nak tűnő) kapcsolata volt, de ő egy hete szakított a barátnőjével, pontosabban a barátnője vele, de ez most részletkérdés. Beszéltem vele (chat), próbáltam visszahozni az életkedvét, mert eléggé maga alatt volt. Nem az az öncsonkító típus, de már jó ideje nem láttam online és kicsit aggaszt. Gondoltam rá, hogy felhívom, de nem tudom, jó ötlet-e, vagy hagyjam inkább, hogy maga birkózzon meg ezzel.

Igazából én a volt barátnőjét is bírtam, ezért nagyon meglepett, amikor a barátomtól azt hallottam, hogy összejött a barátom legjobb haverjával, aztán pár napra rá szakítottak is. A barátom haverja dobta, elég éretlen srác, szóval nem lep meg, de az kicsit sokkolt, amikor megtudtam, hogy a csaj ilyen hamar járni kezdett valakivel. (Buliztak, lerészegedtek, smároltak. Egy rövid ideig nagyon nagy volt a boldogság, aztán puff.)

Megemlíteném, hogy az exem egy elég nehéz időszakában karolta fel a csajt, nagyon sokat várt rá, mire a lány kiszállt az előző, (tényleg) rossz kapcsolatából. Hat hónapot jártak, de ennél az exem sokkal többet várt rá, nagyon szerette...:/

A lánnyal nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy erről beszéljek vele. A barátomtól tudok ezt-azt, mivel a haverjával (majdnem) mindent elmondanak egymásnak. Tudom, hogy ez jobb körökben már szarkeverésnek minősül, de az információk stimmelnek, csak mindkét fél máshogy értelmezte a dolgokat.

A lényeg, hogy én már letettem arról, hogy megpróbáljam egyengetni a szerelmi életüket, csak az exemet akarom kicsit helyre pofozni. Főleg fiúk válasza érdekel, hogy őket mivel lehetne kizökkenteni egy ilyen helyzetből. Nem maradhat örökre így, pedig képes rá. Miattam is elég sokáig volt levert (Igen, egészen biztos, hogy már egyikünk sem akar többet.), aztán jött ez a lány és összeszedte magát. Illetve egymást.

Tudom, nekem kéne ismernem annyira, hogy tudjam, minek örülne, de ilyen esetben is? Nem szeretnék rontani a helyzeten, csak segíteni szeretnék, ha már egyszer barátok vagyunk.:(



2015. júl. 18. 19:46
 1/1 anonim válasza:
Nagyon rendes csajszi lehetsz és az is szép dolog hogy jóban maradhatok az exeddel ez is elég ritka dolog. Szép dolog hogy segiteni akarsz neki de altalaban jobb ha az ember maga birkózik meg az ilyen szituációval. Persze jo dolog ha van melletted egy barat de a dolog oroszlán részét a szemvedő félnek kell megoldania. Esetleg csinalhatnátok programokat hívd el pár helyre. De ne akard megoldani a helyzetét!!
2015. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!