Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szóljak a barátomn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a barátomnak ha valami nem tetszik, akkor is ha tudom hogy nincs igazam?

Figyelt kérdés

Nem tetszik, hogy mostanába gyakran lóg a nővérével és az ő barátaival, barátnőivel. Számomra ellenszenves idegesítő emberek, mással nem tudnak mulatni minthogy házibuli ivászat, meg hasonlók. (amúgy ők 18 évesek) Persze legfőképp az is idegesít hogy ezerszer jobb és érdekesebb lányok nálam. Egyszerűen megöl a féltékenység, amikor a barátom este 7-kor a "na most mentem aludni" címszóval velük szórakozik, mert a szüleik soha nincsenek otthon, ezért folyton házibulit tart a nővére ő meg mindig csatlakozik hozzájuk. Sokat beszélünk és foglalkozik velem eleget, egy szavam se lehet, de ez az egész akkor is irritál, félek ha szólok neki akkor ideges lesz hogy ezen hisztizek és méginkább velük fog lógni. :(

16/L


2015. máj. 20. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
igen szólj neki de azért hagy éljen már életet mert ha mindig együtt vagytok az megöli a kapcsolatot 1 idő után
2015. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp szólj neki, ha ennyire zavar. amúgy szerintem engem is zavarna, hiába van a barátomnak egy csomó lánybarátja is (és én ezt el is fogadom) de ha folyton velük lógna azért szerintem engem is zavarna kicsit :) mondd el neki, ha rendes barátod van akkor megtudjátok beszélni
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!