Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne legyek 'féltékeny'?

Hogyan ne legyek 'féltékeny'?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit kb 2 éve ismertem meg. Sajnos neki több ilyen 'haveja' is van, és bárkivel is találkozik arra féltékeny leszek. Én igaz barátomnak tartom őt, sőtt benne van a top 3 barátomban, de ő nem tart annyira annak... Régebben nagyon meg akart engem ismerni, mikor még ilyen zárkózottabb típus voltam, és akkor sokszor találkozgattunk suli után, de amikor én már kijutottam ebből a 'börtönből' akkorra már nem érdekeltem őt... Nagyon szeretnék olyan barátja lenni, akire mindig számíthat, akivel sokat találkozhat, de rájöttem hogy ez lehetetlen... Mindig elhatározom, hogy már nem fogok vele beszélgetni facebookon, de akkor rám ír, és sokat beszélünk utána, de utána pedig vége ennek... És ez így megy folyamatosan... Nem is beszélve arról, hogy mindig én hívom el őt valahová, de ő sosem engem. Nem tudom mit csináljak, felejtsem el, mondjam meg, hogy mekkora nagy paraszt, vagy mi legyen? A csillagjegye Oroszlán, ha ez számít valamit...

2015. júl. 4. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
te birtokolni akarod őt, nem pedig barátságot ápolni vele, ez itt a gond.
2015. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy jobb lenne még most véget vetned ennek a kapcsolatnak. Ha nem vagy számára annyira fontos, hogy találkozzon veled, akkor nincs miről beszélni.


Elhiszem és megértem, hogy "szereted", de ez nem 100%-osan kölcsönös, csak jól elbeszélget veled, jó fejnek talál. Se több, se kevesebb. Így jobb magad megvédeni az esetleges, jövőbeli csalódásoktól.

2015. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy igazából nem paraszthatod le, mert ő a "tudatodra" adta, hogy nem vagy számára annyira fontos. Szóval nem vezetett az orrodnál fogva, nem hívott sehová. Ne hagyd, hogy az érzelmeid irányítsanak. Keress jobb barátot.
2015. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*tudtodra
2015. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a csajokkal törődj...
2015. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De pont az az, hogy nem adta a tudtomra, hogy szart se érek, csak én gondolom mert úgy viselkedik velem... De elfelejteni sem nagyon akarom őt, mert van egy pár jó emlék, meg a kezdeteknél még jobban bírtam de ááá... Ha pedig nem írnék neki vissza, akkor meg kérdezgetné hogy mi bajom...
2015. júl. 5. 16:32
 7/7 anonim válasza:

Azóta mi történt?


Én pontosan ugyanilyen cipőben jártam, de amikor legutóbb leszarta a fejem, úgy döntöttem nem érdekel tovább, így már két hónapja nem beszéltünk, ami eleinte megölt belül, de már egész természetes, csak rossz pillanatimban hiányzik, de akkor nagyon. Azóta se tudom, jól döntöttem-e...

2015. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!