Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire szakító ok ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szakító ok ez?

Figyelt kérdés
Beszéltem a barátommal, erre idézem amit mondott: "Ha miattad valami baja lenne a háziállatomnak, úgy megvernélek, szájba és bordába kapnád a legröbbet, de azért annyira nem vernélek szét, hogy meghalj" Szerintetek? Még sosem láttam az állatát meg semmi oka nem volt erre. Ezek mellett ezt anyának is elmondta, hogy őt is megverné. Mostanában sokat bánt meg és szinte elhanyagol.

2015. júl. 21. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy bolond :D:D Hogy lehet ilyet mondani valakinek??
2015. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL! hallod ez beteg és nem akarlak ijestegetni, de attól se lepődnék meg, hogy fenyegetne szakítás után.. Imádom az állatkáim, de a szerelmemnek aki nem is tett semmit ilyet véletlen se mondanék.. :o
2015. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De lehet nem gondolta komolyan, nagyon ragaszkodik hozzá.
2015. júl. 21. 20:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan mondja ha nem, aki ilyet tud mondani a barátnőjének az egy retardált fasz. Én tuti elküldtem volna a fenébe a helyedben... Amíg el lehet.
2015. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Mond meg neki szemtől szemben hogy vagy az a korcs vagy te. Határozottnak kell lenni istenem. Ha nem vagy rá képes akkor megnézheted magad 2-3 hónap múlva...
2015. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Van gond..
2015. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 opened paradise ***** válasza:
És még vele vagy?
2015. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem sokáig..
2015. júl. 21. 21:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jééééjjjzuuus...

Béketűrő ember vagyok, de az ilyennek úgy vernék egyet visszakézből, hogy a franciapiritóst is szívószállal enné egy hónapig.

Chh..

2015. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez.nem.normális.

Most komolyan, a saját érdekedben mondom. Ne maradj vele. Akinek ilyen megfordul a fejében, már az beteg, de hogy még mondja is. Erőszakos bunkó.

2015. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!