Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyiket választanátok a 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a 2 lány közül? Ha lehet, indoklást is kérnék

Figyelt kérdés

Kívülről nagyon hasonlóak, max 1-2 centi eltéréssel nagyjából azonos magasak (alacsonyak), ugyanolyan hosszù és színű szőke hajuk van, világos bőrük, vékonyak. Egyikük sem eszik hùst. Mindketten táncolnak.


Az első lány szinte csak fekete ruhákat hord,feketék a körmei, neki van szemüvege, de nem gyakran hordja. Szürke szeme van és aranyos arca:) Tipikusan törékeny, védelemre szoruló lány, bár eléggé magának való. Nagyon hangulatember, de ezzel együtt is mindig kedves. Nagyon aranyos ahogy nevetés közben eltakarja a száját, meg amikor álmos és próbál odafigyelni arra amit mondanak neki. Nem szereti a "nyálas" dolgokat. Van néhány furcsa szokása és gyakran nem lehet tudni hogy mit fog reagálni. Ha el van keseredve hajlamos maga ellen fordulni. A "belső világa" nincs teljesen rendben.


A második lány csak pasztell színű ruhákat hord, főleg rózsaszít és nagyon világos kéket. Gyönyörű kék szeme van és nagyon hosszú szempillái. Talán kicsit jobb az alakja mint a másiknak. Kerek arca van, kicsit vékony szája. Nagyon szépen tud rajzolni. Imád vásárolni, néha arról nyavajog hogy mennyire rövid meg csùnya a haja. Nagyon aranyos, de néha ùgy tűnik hogy felsőbbrendűnek érzi magát. Szinte soha nem eszik, mindenkinek azt mondja hogy nem éhes. Olyan lány akiről mindenki azt mondja hogy könnyen adja magát, de még senkinek nem sikerült "megszereznie". Nem a társaság közepe fajta, de elég népszerű a fiùk közt.


Mindketten 15/l...és mellesleg barátnők. Bocs ha kicsit hosszù lett



2015. júl. 22. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első , a lelki világom nekem se normális (család ... :/ )
2015. júl. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1.
2015. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kerülném mind a kettőt, mint a pestist, és keresnék egy kevésbé p*csásabban viselkedőt
2015. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 én nem nevezném egyiküket se p* csásan viselkedőnek, de ez is egy vélemény:) a második szeret vásárolni, meg figyel a ruháira, ez igaz, de hát lány... az elsőnél meg nem tudom hogy mit találtál p* csásnak a leírásomban:)
2015. júl. 22. 23:29
 5/12 anonim válasza:
100%

Masodik!

Nem tudom te hogy vagy vele,de en nem szeretem a magaba fordulo,kisse "depressziosnak" tuno lanyokat. Meg nagyon azt se,ha csak fekete ruhakat hord. Konyorgom fiatalok vagyunk,legyen mar eletvidam.

(Azert megjegyeznem,hogy a szepseg relativ)

Inkabb legyen egy kicsit nyafogosabb a kelletenel,de ne egy fapofa legyen mellettem,ha erted:D

17F

2015. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 hát ja én se vagyok oda az ilyen mű-depressziós "az egész világ ellenem van meg akarok halni" fajta lányokért, de ő nem hiszem hogy divatból csinálja. Meg zavar hogy igazán felszabadultnak csak akkor láttam amikor előtte ivott, pedig igazán édes amikor nem a depressziós oldalát mutatja. És fárasztó folyton aggódni érte, érted. És ja, tudom hogy a szépség relatív, de értelemszerűen szerintem mindketten szépek.
2015. júl. 23. 00:01
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

21 vagyok, túl már néhány kapcsolaton.

Az első lány nyálasnak találná a dolgaim. A kiszámíthatatlanság, és az önmaga ellen fordulás számomra amúgy is elviselhetetlen, az előbbi miatt már szakítottam is. Az ilyen tudat alatt is a másiktól várná, hogy rendbe tegye a "belső világát", én meg nem vagyok pszichológus. Azt már szóba se hozom, hogy teljesen alkalmatlan lenne arra, hogy egy rosszabb időszakban rendbe tegye az enyémet...


A második nyavajgását, és felsőbbrendű képzetét szintén képtelen lennék elviselni. Nyilván meghallgatom, ha problémája van, de a rövid meg csúnya a haja nálam nem probléma szint. Olyanhoz is volt szerencsém, aki "soha nem éhes", iszonyat idegesítő. P*csás mind a kettő.


Aki most elkönyvelt egy ingerlékeny állatnak, az most figyeljen. Jól tudtam magam érezni olyan lányokkal magam, akik:


- Jó étvágyúak voltak, nem zavartatták magukat, ha más előtt kell enni

- Nem használtak ilyen kislányos eszközöket, hogy "nevetés közben eltakarja a száját".

- A lényeg: belül nem játszadoztak, egyszerűségre, egyenességre, kiszámíthatóságra törekedtek a kapcsolatban, hogy nekem is jó legyen.

- Nem nyavajogtak az alakjuk miatt. Egyenlőnek érezték magukat a többi emberrel.

- Érdekes módon, senki nem gondolta róluk, hogy könnyűvérűek. Vajon miért?


Nem érdekelt, milyen színű ruhát hord, milyen az alakja (egészséges határokon belül), milyen színű a haja-szeme, eszik-e húst. Továbbra is p*csásnak tartom a két leírt lányt. Mondanám, hogy majd felnőnek, de sajnos az ilyen "lányok" ilyenek is maradnak többnyire.


"Ez is egy vélemény", remélem, hasznát veszed


*3-as

2015. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, köszönöm a véleményed. Tudom, hogy vannak "normális" lányok, és értem is hogy mit modasz. Én valahogy mindig kifogom a nyavajgósakat, de hát ez van. Az első lány lehet hogy nem teljesen kiszámítható, de nem zavar, mert megbízható. És bár tényleg védelemre szorul első ránézésre, össze tudott szedni a földről amikor ùgy éreztem hogy elcseszttem az életem. És felőlem nyavajoghat nem igazán érdekel, de igazad van, ez a nem evős dolog szörnyen idegesítő. Azt meg le*zarom hogy milyen ruhát hordanak, csak a leírásuknál hozzátettem.
2015. júl. 23. 00:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Első :D
2015. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dugogatni, jó lenne mind a kettőt. Feleségnek nem jók.

Sőt... megkockáztatnám hogy barátnőnek se. De aki szereti nyelni a békát annak ajánlom. :D


Amúgy meg majd kinövik. Lehet aztán tényleg jó feleség lesz belőlük. :D

2015. júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!