Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan engedjem el a barátnőme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el a barátnőmet gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen betegesen féltem..máshova elengedem, de itt attól félek, hogy piálni fog, nem lesz ott senki barátnője, aki figyelne rá, esetleg megcsal :/ de kijelentette, hogy majd egyetemen szeretne bulizni is elmenni...úgy érzem meg fogok pusztulni..

Nagyon szeret, érzem, de akkor is nagyon féltem...


2015. júl. 23. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincsenek neked bizalmi problémáid? Esetleg túlzott függés? Paranoia?

Őszintén nem irigylem a barátnődet... Amúgy meg, mi az, hogy elengeded? Nem a tulajdonod, majd ő eldönti, mit csinál.

2015. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

"hogyan engedd el?"-..... szerinted te kije vagy, hogy majd meg te mondod meg hogy mehet vagy nem mehet a bnod golyataborba..... nem vagy az apja hogy engedned kelljen.

anno ezt csinalta az exem is ( ugye kitalalod, miert csak az exem). o is ezt csinalta, hogy nem akart engedni, fenyegetett, mikor elmentem mert muszaj volt ( mar be volt fizetve), akkor mondta h szakit, orankent hivogatott, az egesz rohadt tabort vegigsirtam, es meg nekem kellett konyorognom a vegen neki a bocsanataert.

ne mereszeld rajta kitolteni a hulyesegedet

2015. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

#1

Igaz a bizalmi problémás rész, de ha az ember nagyon szereti a társát akkor persze hogy félti..


Gondolom neki is ez fut le a fejében: Elmegy a lány, de nem csinál semmi rosszat, de utána elmegy bulizni, találkozik új lányokkal akikkel összebaratkoznak utana együtt lerészegednek majd jönnek a fiúk és a végén még ne adj isten, de ezt kihasználják és akár groupben megdugják..


Így én is félteném.

2015. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Paranoiám van. Nem akarom megakadályozni, menjen, majd itthon lerágom a körmöm addig. Rajta nem szeretném kitölteni ezt a félelmem, fenyegetni meg megakadályozni nem tudnám, nem is akarnám!

Azzal van bajom, hogy nem lesz senki sem ismerőse..

2015. júl. 23. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is félteném. Részben ezért sincs csajom xD
2015. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Menj el te is.Ember A barátja vagy.Tetszik nem tetszik,nekem rosszul esne hogy a barátnőm nélkülem bulizna,vagy ha én nélkule.
2015. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem fog lerészegedni.Ha idáig melletted se volt olyan részeges,most se lesz.Max mondd mrg neki higy ne igyon annyit.
2015. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez már beteges, ő pedig nem a tulajdonod, hogy megszabd, elmehet-e vagy sem.


Egyébként meg tudod, ha valaki csak azért nem csal meg, mert valaki figyel rá, az már rég rossz. Aki szeret és hűséges, az egy liter vodkanarancs után sem fogja széttenni másnak a lábát, aki pedig félre akar Qrni, annak nem kell pia vagy gólyatábor hozzá.

2015. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3: a féltés nem egyenlő azzal, hogy uralkodni próbál felette.

Természetes dolog, hogy az ember félti, akit szeret, de ugyanakkor természetesnek kéne lenni annak is, hogy bízik benne.

2015. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, átértékelem a helyzetet!
2015. júl. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!