Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vegyem rá a barátnőmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hete együtt vagyok a barátnőmmel, de még mindig nem szeretne a csókolózásnál többet. Én azt természetesen Megértem hogy még nem akarja elveszíteni, de Ennyi idő után már szeretnék vele kicsit pettingelni vagy valami hasonlót csinalni. Hogy vegyem rá l, mit mondjak neki?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat.

17F /17L/


2015. júl. 23. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem hogy kanos vagy, már alig bírod a kobrát a gatyába tartani, de ha azt mondja hogy várjatok akk jobb várni, ne eröltesd rá lehet, hogy ő nem élvezné hanem csak te.
2015. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit nem szeretne azt ne erőltesd,fiam.


Üdv!

2015. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarja ne erőltesd. ha meg erőlteted meg megpróbálod "rávenni valahogy" akkor jól megutáltatod vele az egészet és kidob. tapasztalat :-)
2015. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ba.szki, ez alig 2 hónap....Egy normális szűz 17 éves lány nem fogja még engedni, hogy a lukába dugd az ujjad.....vagy a nyelved.
2015. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap után ne várd el tőle, hogy ilyesmiket akarjon csinálni veled. Egy normális lánynak időbe telik, amíg ilyen szinten megbízik benned. Ha később se nagyon akarja, annak is rengeteg oka lehet, szóval szerintem semmiképp se sürgesd.
2015. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 hónap az édes-kevés egy szűz lánynál, ne erőltess rá semmi olyat, amit ő nem szeretne. Idő kell ahhoz, hogy megbízzon benned egy olyan szinten, hogy ő is akarja. Mikor már érzi, hogy neked tényleg ő kell. Adj neki időt.
2015. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, adj neki idot, ez okes. De ! Akik itt irjak h 2 honap 17evesen keves a pettingre, azok fel eveket vartak ennyi idosen? Nem azt mondom h 1. Randin szexelni kell, de az sem normalis amikor honapokat varakoztatja egyik fel a masikat.
2015. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ha nemet mondott akkor ne eroltesd. Azzal csak rosszabb lesz. Megertem h mar jo lenne meg minden. De ha nem hat nem
2015. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a többiekre 17/L nél ne erőltesd főleg ha még szűz.
2015. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!