Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért van ez hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez hogy a szülők ilyenek?

Figyelt kérdés

Leírom az egészet hogy aki el olvassa át tudja venni az egész helyzetet.Ezért lehet hosszú lesz.


Van egy 20 éves fiú (én) és egy 14 éves lány.

Mindenkinek fel tűnhet a kor különbség ami szemet szúr elsőnek de a rossz kommentelők kíméljenek.Sok ilyen kapcsolat van már a mai világban.Elsőnek a szülők sem fogadták el ezt a kapcsolatot és ellenezték amit részben meg is értettem a kor különbség miatt.De durván 2 hónapra rá el fogadták és meg engedték hogy együtt legyünk.Sokszor voltam már náluk nem volt belőle probléma eddig.Ma már több mint 7 hónapja vagyunk együtt de tegnap olyan dolog történt ami szinte le sokkolt mindkettőnket.Olyan dologgal álltak elő a szülők amire egyikünk sem számíthatott.Alapból szigorúbbak a szülei az átlagnál.Ebéd után le ültünk beszélgetni a szülőkkel és azzal álltak elő hogy ők azt hallották hogy 2 egymástól független személytől hogy én drogozok/drogoztam ezért ők nem akarják hogy továbbra és együtt maradjunk el akartak tiltani tőle ezzel az indokkal és azt mondta az édesanya hogy nem szeretné ha még 1x be tenném hozzájuk a lábam.Elsőnek úgy mondták hogy azt hallották nem rég drogoztam és két személytől hallották másodjára meg azt mondták hogy nem rég hallották azt hogy én 2 éve drogoztam és hogy volt egy harmadik ember is akitől hallották.Már nem úgy mondták el az egészet mint elsőnek.És az édesanya úgy állított be engem mint egy rossz drogost ilyeneket mondott például: hogy én biztos csajozok és néha el jövök a kis taknyoshoz,nem akarják azt hogy a négy fal közé legyek bezárva hiszen nem vihettem el barátnőmet bulizni sem meg semmi és még sok más.Ebben az egészben az a vicces hogy soha nem drogoztam nem iszok egyetlen rossz szokásom ami van az a dohányzás és hogy stresszes vagyok.De ez azért van ami történt velem sajnos elhunytak szüleim és elég hamar egyedül maradtam.

Magamnak kell boldogulni és igen szegény vagyok szegényes körülmények közt lakom mert abból a havi 50.000Ft ból élek fizetem a számláimat meg minden mást.

Nem dúskálok a javakban.Barátnőm családja nem gazdag

de jó módúak.Barátnőmet nem zavarja ez hiszen nagyon szeret és a szülőket kérdeztem hogy ez az oka e hogy zavarja őket hogy szegény vagyok azt mondták nem.

Miután át beszéltük a dolgokat az édesapja ki hívta az édesanyát beszélgetni hogy együtt maradhatunk e barátnőmmel vagy sem.Sokáig kint voltak a percek szinte éveknek tűntek.Mikor be jöttek azt mondták hogy ők nem akarják hogy mi együtt legyünk.És nem szeretnének engem még 1x meg látni.Ekkor nálam és barátnőmnél is el tört a mécses zokogtunk mind ketten alig bírtam beszélni a sírástól és barátnőm is.Könyörögtünk nekik hogy ne szakítsanak el minket egymástól miközben soha semmi rosszat nem tettem én sem se a lánnyal se a szülőkkel ezt arra értem amit mondtak mindig én is úgy cselekedtem nem ellenkeztem velük soha semmiben ha például nem engedtek valamit.Egyedül egy dologban ellenkeztem hogy ne szakítsanak el a lányuktól.

Azokat mondták még hogy túlságosan is komolyan vesszük a kapcsolatunkat állandóan görcsölünk rajta én is meg a lány is és hogy a lányuknak nincs még erre szüksége ilyen idősen hanem arra van szüksége hogy barátkozzon gyerek legyen.Igen erre azt válaszoltam 2x sem biztos hogy együtt maradunk bármi meg történhet 1 millió az 1-hez hogy együtt maradunk de ezért miért kellene el szakítani minket egymástól ha már 1x el fogadták azt hogy együtt legyünk nem értem őket.És azt mondták hogy én már nem vagyok kicsi nekem már lehet komoly kapcsolatom is és hogy ezért nem illünk össze.

Tényleg soha nem drogoztam nem csajoztam mellé alapbol nem is voltam soha az a csajozós típus hogy minél több annál jobb a mai fiatalság viszont ez de még lehetnek kivételek.Nem járok bulizni mert nem vágyom rá néha voltam párszor de nem az én műfajom előző barátnőmmel jártam 2.5 éven át bulikba is de nem látom értelmét annak hogy haverokkal el menjek és teljesen részegre le igyuk magunkat.Engem ezek a dolgok nem vonzanak.

Most ennek a beszélgetésnek a vége a szülőkkel az lett hogy barátnőmmel ki sírtuk hogy együtt maradhassunk.

Szerintem ez az egész dolog hogy én drogozok stb.. csak arra volt jo hogy el akarjanak tőle tiltani kitaláció volt főleg azért hogy már másodjára nem is egyezett a történet amit mondtak ellent mondások voltak benne.

Szerintem már meg bánták hogy meg engedték hogy együtt legyünk főleg abból a mondatból derült ki nekem hogy azt mondta nekem az édes anya idézem szó szerint: "Akkor kellet volna páros lábbal kirúgni mikor ide jöttem"

Nem fogom hagyni hogy el szakítsanak tőle miközben szeressük egymást ha majd mással akar lenni akkor meg értem de ok nélkül szakítanának el tőle ezt igazságtalannak tartom miközben semmi rosszat nem tettem.Lehet még rémisztő az a pár év de egy kis idő el teltével már úgy sem fog számítani.

Szerintetek mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Szerintetek tényleg kamuztak a szülők csak azért hogy el szakítsanak minket egymástól?

Ui: Annyit mondtak még a szülők hogy a lányuknak abból áll az élete hogy én mikor hol mit csinálok mi van velem nincs mondata amibe ne lennék én benne és azt mondták hogy ez rossz dolog.



2015. júl. 26. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak kamuztak a szulok, hogy tudjanak mivel elvalasztani titeket. Nem tudok mit tanacsolni de remelem sokaig egyutt lesztek. :)

14L

2015. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen elsőre én is leszoktam az ilyen kapcsolatoktól döbbeni de ahogy elolvastam a leírásod rendes srácnak tűnsz. Én azt egy járható útnak látom hogy megmutatod a szüleinek a mindennapi életed tehát hogy azért vagy ott mert szereted a lányt nem pedig mert egy buliba le akarod majd itatni és megdugni
2015. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos nem tudok olyat mondani ami segitene nektek,de nagyon egyutterzek veletek,es ahogy olvastam el is erzekenyultem kicsit. Latsik hogy nagyon szereted ezt a lanyt es tenyleg nem szamit a kor. Ahogy a mondas is tartja a kor allapot,nem edig tulajdonsag. Szurkolok nektek hogy javuljon a helyzetetek,es boldogok lehessetek.Attol tartok hogy az en anyukam is ilyen lenne ha hazavinnem a baratomat,mindenbe talalna lehetoseget hogy belekosson. De egyenlore en nem szeretnek komoly kapcsolatot ugyhogy ez meg nem problema nalunk. Masreszrol meglehet erteni a szuloket is,mert csak feltik a lanyukat.Mondjuk ebben az esetben hogy ilyen rendes vagy,nem tudom megerteni miert aggodnak ennyire.. De tenyleg oszinten remelem hogy minden jora fordul:)
2015. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz az életed. Aztán végre találsz egy lányt, aki szeret és akibe kapaszkodhatsz. Amit tehetsz, hogy megpróbálsz minél jobb színben feltűnni a szülők előtt, hogy lássák, melletted boldog lehet a lányuk. Próbálj beilleszkedni a családjába, ajánld fel a segítségedet, ha olyan a helyzet. Szóval sajnos jobban kell teperned, mint az átlagnak, de ha kitartó vagy, előbb-utóbb el fognak fogadni. Sok sikert!
2015. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vártak hónapokig, majd csak vége lesz a lány hóbortjának, de nem jött be, ezért úgy döntöttek, hogy véget vetnek ennek még mielőtt kibomlik az a bizonyos csomó a farkadon...

Szerintem fejre is állhatsz, de ezt akkor csak pár év múlva fogják jó szemmel nézni, amikor má nő lesz a lányukból.

2015. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!