Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak, ha ennyire befolyás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, ha ennyire befolyásolható, ahogy érzek iránta?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt. Ő szerelmes. Nekem fogalmam sincs, hogy mit érzek. Régen szerettem, de akkor ő elfojtotta az érzéseit, ezért én is ezt tettem. Nemrég döbbent rá, hogy szeret... Tudom, hogy nem fogjuk az életünket egymással leélni. Néha mégis annyira odavagyok érte, de tegnap anyukám mondta, hogy nála jobbat érdemlek, mert "könnyű úgy szeretni, ha mindig én megyek hozzá", ő meg nem csinál semmit. Tegnap este biztos voltam a szakításban, de ma már nem... Bár nincs értelme várni, de én szeretek vele lenni. Sokat szokott hiányozni, ha pedig vele vagyok, akkor minden esetben boldognak érzem magam. Viszont ha nincs velem, és néha rágondolok akkor nem érzek semmit. Máskor meg nagyon nagyon hiányzik. Mit tegyek? Szeretnék vele erről beszélni... De hogyan?

2015. júl. 27. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne szakíts vele! :)

Várj még ezzel, töltsetek több időt együtt, mert azt írtad, hogy ha vele vagy, akkor boldognak érzed magad.

Később valószínűleg változni fog a dolog, lehet, hogy jobban beleszeretsz, de az is lehet, hogy egyre kevésbé fog érdekelni, ha az utóbbi történik, akkor szakíts csak vele :)

2015. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szereted, ne szakíts vele. :) Töltsetek több időt együtt. Írásodból kiderül, hogy oda vagy érte ;) Sok sikert!
2015. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!