Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Találkozok vele, meg a palijáv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok vele, meg a palijával, miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Lehetőleg ne sablon dolgokat, hogy "mikor ismerkedtetek meg, hogyan, stb.".ezeket már tudom.


Valami olyasmi kérdések kellenének, amikről legalább 30 percet, 1 órát lehet dumálni, utána úgyis kitérünk már másra, gondolom én. Csak hát kicsit kínos lenne a csend, mert nekem tetszik a barátnője, akinek én is tetszettem régebben,csak elba*ztam.. De most barátok vagyunk, és találkozok vele, bemutatja a paliját.


2015. júl. 27. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szexről.
2015. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem jó.

Neked sem jó. Oda vagy a lányért,te meg jársz a nyakára és nézni fogod,ahogy mással van. Miközben "barátok" vagytok de te oda vagy érte.

Ráadásul azt sem tudod mit kéne tenned. Lehet,hogy nem is fognak veled foglalkozni,de meg érezheted magad úgy mint egy kivert kutya.

Szedd össze magad,mondd le a találkát,és felejtsd el a lányt.


18F

2015. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!