Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most találkozok először egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találkozok először egy fiúval, miről beszelgessünk, mit csináljak, hogy biztos belém szeressen?

Figyelt kérdés
Már az ilyen átlagos kérdésekre (mi a hobbija? van e testvére.. stb) ezeket már tudom. mert facebookon már nagyon sokat beszéltünk. Attól tartok hogy majd nem tudunk miről beszélni... és mit az amit a fiúk nem szeretnek. mi az amit szeretnek? SEGGITSETEK LEGYSZIVES. NAGYON SZERELMES VAGYOK ES AZT SZERETNÉM HOGY NAGYON JOL SIKERULJON AZ ELSO TALALKOZAS. (14L)
2012. aug. 18. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Csalódni fogsz élöben, de azért sok sikert! Témák: hobbik, család és barátok mélyremenöbben, célok, múltbeli vicces események..
2012. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hobbijáról, csaladjarol meg az ilyenekrol mindent tudok..:/
2012. aug. 18. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pedig a leendő egy évi fizetésemet teszem arra, hogy nem vagy szerelmes. :DD De aranyos... meg veszélyes ez. Egyébként egy helyre jártok suliba, vagy csak úgy ismerkedtél a neten? o.OO Na mindegy, te dolgod. Egyébként jön minden magától jobb esetben. Ha meg nem, kár erőltetni.

F/16

2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez nem szerelem. de nagyon szeretnem hogy.az legyen ez egyszer biztos. es mik azok a dolgok amivel elijeszthetem?
2012. aug. 18. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Azzal, ha rámászol, nagyon látszik hogy imádod. Én nekem ettől herótom van... Ha egy csaj nagyon sok testi kontaktust használ az elején, de ez én vagyok :PP Ne böfögj, fingj, túrd az orrod, és nincs gáz.
2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pár kérdéssel lejjebb írt egy srác, aki ugyancsak az ismert közösséti oldalon bukkant rá egy csajra, és valami hasonlót kérdezett... Tán ismeritek egymást?!
2012. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem csak azért ne mássz rá stb mert ribancnak tünsz akk szal ha csajom 1.re rámmászik akkor onnantol soha többé semmi se!4 ribancokra nincs szükségem de amugy meg cuki ha szerelemböl vagy nagy tetszésböl amit a tapasztalatlan tini szerelemnek hisz mászol rá valakire. mászkáljatok az segit.
2012. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!