Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Voltmár, hogy egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltmár, hogy egy fiu meg akart csókolni titeket (nem idegen) és nem engedtétek? 18/F

Figyelt kérdés
Ha igan, hogyan utasítottátok vissza?

2015. júl. 31. 00:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nemidegenek közül eddig csak egy lány csókját utasítottam vissza. Elfordítottam a fejem, és megmondtam, hogy erre sajnos nem vagyok vevő.

Valószínűleg te sem kapnál vehemensebb reakciót.

2015. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Én egy kicsit hátrébb léptem, de csak mert nagyon meglepődtem elsőre. De aztán végül hagytam, hogy megcsókoljon, mert nem akartam megbántani, és mert tuti, hogy megbántam volna... És örülök, hogy így történt :))

18/L

2015. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En nagyon jo baratomnal elhajoltam ,aztan mosolyogtam h nahh emgem nem
2017. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy nem csak próbált megcsókolni, hanem sikerült is neki, noha nekem nem volt ínyemre a dolog. Amint felfogtam, mi történik, eltoltam magamtól, és csupán annyit voltam képes kinyögni, hogy "Nemár, ember!".:D

Nem sértődött meg a srác, utólag belátta, hogy baromságot csinált, és egyáltalán nem gondolta komolyan, csak be volt csípve kicsit (én is). Nekem vicces emlék maradt, és azóta is jó viszonyban vagyunk haveri szinten.

2017. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!