Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mennyire vonzó ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alpaccah kérdése:

Lányok, mennyire vonzó ha egy srác beszél idegen nyelveket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mennyire jelent nektek az plussz pontot ha egy srác fiatal kora ellenére(16-18) beszél akár több idegen nyelven is?

2015. júl. 25. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jó pont.:) 17/L
2015. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó, de azért tud szexi lenne, ha elkezd angolul beszélni például, vagy spanyolul ahh.:D Ez árulkodik az intelligenciájáról is, szóval persze, nem hátrány.
2015. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
92%
Én oroszul tudok (egész jók) És mikor szex közben mondok valamit oroszul attól 30 másodperc múlva organizmusuk lesz a csajoknak . nem vicc
2015. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Húú nekem nagyon tetszene.:)
2015. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja angolul.:DDD

Főleg akkor szexi amikor egy dagadt disznó mondja hogy "a steak and a yorkshire pudding please"

2015. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen értelmes lehet , szoval nekem plusz jel, es ha olyanokat amiket en is akkor dupla pont :))
2015. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 piriiiii ***** válasza:

Akkor jó pont, ha nem csak az angolt fújja, hanem mondjuk franciául, oroszul, olaszul is tud.

De amúgy vonzó eléggé.

2015. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A csajok buknak az ilyenre. (Személyes tapasztalat.)


Egyébként 50-60 nyelvel foglalkoztam eddig valamilyen szinten.

Ezen belül perfekten értem a magyar,angol,jiddis,német,török,héber,orosz és a ladino nyelvet.


És többször is mondták ,hogy milyen aranyos akcentusom van. (jiddis) :D :3

2015. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez onnantól lesz vonzó, ha azt a több nyelvet társalgás szinten tudja beszélni, az anyanyelvét meg "tökéletesen". Minél több nyelvet tud, annál jobban fog tudni lenyűgözni. :D (Na meg persze az sem lenne hátrány, ha tudna engem is tanítani, mert imádok idegennyelveket tanulni.)
2015. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek a C++ és a PHP nyelv ismerete mennyire jön be a lányoknak?
2015. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!