Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok önbizalmat adni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok önbizalmat adni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany gyonyoru es tetszik nekem beszelgetunk egy ideje talalkoztunk is mar de elegge szereny lany es nincsen önbizalma felenk es szeretnem ha kicsit ramenosebb lenne vagy hogyis mondjam bizzon abban h o igenis egy fullos lany

Legyszi ertelmes valaszokat irjatok

közsi :D



2015. aug. 1. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd/mond neki sokszor hogy milyen szép,mennyire aranyos stb,csak vigyázz kinek adsz önbizalmat mert a végén faképnél hagyhat,így működik ez..
2015. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk dicsérd a külsejét.
2015. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akarhanyszor dicserem mindig jon az h áááhh dehogy nemis meg blabla amugy bizok benne h nem hagy fakepnel nem volt meg pasija :)
2015. aug. 1. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el attól még hogy nem volt pasija ahogy felkarolod leléphet.
2015. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Ilyenbe ne is törd a fejed, testvér.

Szóval: bejössz neki, alakul a dolog?

Merthát a felmerülő probléma az az ötletedben, h ha megteszed, akkor igazából ugródeszkává válsz más pasikhoz, te meg egyedül maradsz.

25/F

2015. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól írja a két előttem lévő.

Úgy le fog lépni, mint a huzat.

2015. aug. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nálam ez pont fordítva volt, ezek szerint a nagyonbalkuki kategóriába tartozom... :D

15 voltam nem kicsi önbizalomhiánnyal (anorexiám is volt, éppen abból 'gyógyulgattam' kifelé), és egy srác elkezdett hajtani rám. Kezdtem lassan valami önbizalmat összeszedni ebből, aztán egyszercsak eltűnt és az önbizalmam nem nullára hanem mínuszba esett vissza... :D És ez az a tényleg megmagyarázhatatlan kategória, tehát én tök alkalmazkodó voltam, nem mondogattam a bókjaira hogy "áááhh, neeem", próbáltam nem túl visszahúzódó lenni, na meg ő volt az aki hajtott rendesen rám.


Kedves kérdező, te ismered közülünk legjobban a lányt, ki kell hogy ismerd annyira hogy tudd, lelépne-e ha adtál már neki elég önbizalmat. Mondjuk, én ilyenre nem is gondoltam volna az előző válaszolókkal ellentétben... Ne csak önbizalmat adj neki, hanem próbáld szeretni, és elérni azt, hogy ő is szeressen téged! :)


Engem ezután a tapló után talált meg a párom, akivel a lehető legboldogabb vagyok, az önbizalmammal is csodákat tudott művelni, és soha meg sem fordult az évek alatt a fejemben hogy "na most hogy felbátorodtam itthagyhatnám". Ha nem egy ilyen modernkori ribizlitermés a lány, akkor nem önbizalmat kutat nálad, hanem kapcsolatot, avagy téged... :)

2015. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
már e kérdésed óta 7 év eltelt.. remélem minden jól van meg minden. :) szeretni kell, nem szeretetre várni
2022. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!