Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne, hogy tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne, hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel én szakítottam. Féltékenység vagy nemtudom. A legjobb barátnőmmel kettesben találkozgatott,miközben a barátnőm lef..szfehezte meg mindig kibeszélte. És azt mondta,hogy csak azért találkozott vele mert unatkozik. Most nemrégiben nálam volt barátnőm. A fiúval pár percre lakunk egymástól és mondta barátnőm,hogy menjünk le vele. Egyszer akartam aztán csak nem,mert most mégis azóta nem találkoztam vele.(2-3 hete) a fiú is ugyan így volt. Aztán csak találkoztunk. Lementem barátnőmmel ott volt a fiú is. Aztán összetalálkoztunk a volt barátom exével akivel "jóba" vannak. Mert mikor a fiúval voltam akkor lecsúnyázta a lányt egyszer azt mondta,hogy attól jóba vannak. Utána elment a fiú elmondta a volt exének,hogy kik vagyunk barátnőmmel. Meg talán azt is,hogy miért szakítottunk. Aztán barátnőmmel este beszéltek telefonon. Mondogatott olyat,hogy csúnya vagyok aztán mondta,hogy csak viccel. De nekem hiányzik azóta. És zavar,hogy más lányokkal jóba van. Mit tegyek?:(

2015. aug. 1. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaosz
2015. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit belezavarodtam még végigolvastam de szerintem mindenféleképp hallgass a szívedre.
2015. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt ugye nem csak én nem értettem elsőre? :D
2015. aug. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!