Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Szülőknek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés

15/L vagyok a barátom 25 éves.több mint fél éve ismerjük egymást(neten ismertem meg,először csak beszélgettünk ott),pár hónapja találkoztunk is,de akkor csak barátok voltunk,majd kiderült mind a ketten többet akarunk egymástól és elkezdtünk járni.ez nem csak egy futókapcsolat akar lenni, nem arról van szó hogy meg akar fektetni és otthagyna, mind ketten el tudjuk képzelni a jövőnket egymással és már beszéltünk is erről.tehát minden szép és jó, csak egy a bökkenő, a szüleim.nagyon konzervatívak,úgy kezelnek még mindig,mint egy 10 évest,mindenért szidnak,engem tartanak hibásnak,rajtam töltik ki a saját stresszes életüket,közben nem veszik észre hogy bennem minden egyes kis szidás megmarad.elég régóta depressziós vagyok,vágom magam.de a barátom tudott nekem segíteni,rég nem voltam ilyen boldog,törődik velem és figyel rám.anyám még a kezelhetőbb fajta, de apám..nemhogy egy 25 éves fiút elviselne,egy velem egykorút is utálna, és komolyan egy undorító ember ,nem bízik senkiben sem,mindenkiben ugyanazt a szemét embert látja,csak magát szereti és mindenkivel tahó.egyszóval nem igazán szeretem a szüleim,sőt..

Anyám tudja hogy van egy barátom,azt mondtam neki 17 éves, de majd találkozni akar vele.

Fogalmam sincs mit kéne tennem.komolyan mondom csak emiatt a fiú miatt vagyok megint boldog,és nem érzem magam annyira üresnek mint eddig.

Még annyit megemlítenék hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál,mind kinézetileg és a gondolkodásom is más mint egy velem egykorúé


2015. jún. 19. 21:04
 1/2 anonim válasza:
100%

Azért az úgy elég kemény...

Neten ismerkedtetek meg,tehát meglett volna az esélyed,hogy átgondold a helyzetet; egy 25 évessel hogy képzelted,hogy leállsz beszélgetni? Neked nem egyértelmű,hogy csak arra kellesz neki? Rendben,nem én vagyok benne ebben a kapcsolatban,de ez eléggé egyértelmű.Azon meg ne csodálkozz majd,ha apád leordítja a fejed.Későbbi életkorban oké a tíz év korkülönbség (ott sem mindig),de nem akkor,amikor 15 éves vagy! Számos ilyen ismerősöm van,ők is korodbeliek,és már a 18 éves barátjukról kiderült mindig,hogy csak arra kellettek nekik.

Egyébként ezt hívják apakomplexusnak,add ki az útját a férfinak,és keress egy korodbelit. Szüleidnek pedig semmi esetre se mutasd be.

2015. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van egy barátnőm, akinek 8 évvel idősebb fiúja van. A szülei ismerik a fiút, de így 3 év után kezdik csak elfogadni. Egy ideig tiltották őket, és folyamatosan ellenőrizték a lányt. Az apja alig szólt hozzá majd egy évig. De mégis a sráccal maradt és őszintén nagyon aranyosak együtt. Szóval ha fontos neked tarts ki mellette, de számolj azzal, hogy mik lesznek a következményei. Ami pedig a kihasználást illeti, szerintem ezt senki nem tudhatja, csak ő. Vagyis persze te is érezheted, csak nehogy még nagyobb kárt okozzon, mint amiből kirángatott. De csak te tudhatod mit tegyél.
2015. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!