Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak nekem fura vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura vagy mindenki így van vele?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok előző barátnőm 17 volt tehát 3 év volt közöttünk.Elhagyott egy nála 10 évvel idősebb miatt.

Meg fogadtam barátnő téren nem megyek le 3 évvel többnél de idősebbel sem kezdenék.

Aztán meg ismertem egy lányt aki mindössze csak 14 éves.Bele szerettem együtt vagyunk már több mint 7 hónapja és boldogak vagyunk.Ugye 6 év van közöttünk.Mielőtt jönnének a rossz akaró kommentek nem várom még el tőle hogy szexualitás legyen a kapcsolatunkba arra éretlennek tartom lelkileg még ha testileg már nem is.Mellesleg nincs az a idióta 14 éves kinézete eddig akárki rá nézett mindenki 16-17 nek nézte mert magas is. :)

Vissza térve a kérdésemre én ezt a 6 évet is soknak tartom de van akinél 10-15 év is van.Például:Volt osztálytársam második osztályba :) ma ugye 19 éves de egy 35 éves pasival van együtt.Sok ilyen kapcsolat van a mai világban.Nem ítélem el őket de nekem már ekkora kor különbség már nem kellene nagyon zavarna. Ti hogy vagytok vele ?



2015. aug. 2. 00:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
UI: Ne gyertek azzal a közhellyel hogy "A szerelemben nincs korhatár" ezt már sokszor hallottam és szerintem van benne kor határ.
2015. aug. 2. 00:45
 2/15 Halloween Boszi ***** válasza:

Ha elég érett hozzád, és te türelmes vagy vele (ahogy mondtad is), akkor semmi gond nincs.

Na meg ha szülei is elfogadnak titeket. :) Mert ugye még elég fiatal akkor is.

2015. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Szóval lelkileg éretlennek tartod, de szereted, mert magas. Vagy mi.
2015. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszol.Elég furcsán vetted le azt amit írtam nem azért szeretem mert magas.... hanem magáért.

Lelkileg még értetlen ezt úgy értem nem akarok vele semmit el sietni mert az első szexuális kapcsolat befolyással van az egész szexuális életre.

Nem akarom ezzel tönkre tenni az életét hogy el sietjük a dolgot.Szerintem 14 évesen nem szexelnie kell egy lánynak.Előző barátnőm 15 volt közel a 16 hoz de ő már akkor nem volt szűz de a mostani még az és nem akarom hogy azt érezze hogy bármit is rá eröltetnék nekem nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.Lehet fura szerzet vagyok de nem fekszek le senkivel egyik napról a másikra 1 év ami után azt mondom én is hogy ha szeressük egymást akkor persze lehet de nem tudnák szeretet "szerelem" nélkül lefeküdni senkivel.

+ nem akarom hogy úgy járjon mint én. Hogy olyas valakivel veszítettem el a szüzességem aki nem épp értékelte ezt.

2015. aug. 2. 01:05
 5/15 anonim ***** válasza:
A 3-nál nagyobb korkülönbség szerintem fiatal korban (pl. 25 alatt) nem teljesen normális, de idősebb korban már nincs vele gond, mert ott már mind2 fél érett és másképp gondolkoznak mint a fiatalok..Meg ugye idősebb korban az a 6-7 év korkülönbség sem tűnik fel, nem úgy mint pl. A te kapcsolatodban..
2015. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

20 éves vagy és 7 hónapja fogod egy lány kezét és annyi?

Magaddal cseszel ki csak szólok.

Ha zavar a korkülönbség, keress hozzád korban jobban illőt.


19 évesen meg 35 évessel az komplexus. 25, 26 évesig még simán belefér de még egy 10-est rápakol, nem komplett az a tyúk.

2015. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem érted ez a 6 év eleinte zavar igen de már régen nem :D jól meg vagyunk
2015. aug. 2. 01:32
 8/15 anonim ***** válasza:

Érteni értem, csak akkor úgy fogalmazz ahogy gondolod, mert ha jelen időben írod "Vissza térve a kérdésemre én ezt a 6 évet is soknak tartom" akkor nyilvánvalóvá teszed, hogy ez a jelenlegi, jelen időben létező érzésed.

Tehát vagy rosszul fogalmaztál, vagy freudi elszólás volt.

2015. aug. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
soknak tartom igen jól fogalmaztam így is akartam ez így általánoságba értem de nem azt mondtam hogy zavar :D de akkor se 10-15 év
2015. aug. 2. 01:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Én asszociáltam, ha valamit soknak tartasz, az azt jelenti hogy számodra nem komfortos ergo zavaró, de legyen, akkor nem zavar téged csak soknak tartod.

A véleményemet leírtam már, szerintem elfecsérled az ifjúságodat több hónapnyi kézen fogásra.

2015. aug. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!