Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak nekem fura vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura vagy mindenki így van vele?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok előző barátnőm 17 volt tehát 3 év volt közöttünk.Elhagyott egy nála 10 évvel idősebb miatt.

Meg fogadtam barátnő téren nem megyek le 3 évvel többnél de idősebbel sem kezdenék.

Aztán meg ismertem egy lányt aki mindössze csak 14 éves.Bele szerettem együtt vagyunk már több mint 7 hónapja és boldogak vagyunk.Ugye 6 év van közöttünk.Mielőtt jönnének a rossz akaró kommentek nem várom még el tőle hogy szexualitás legyen a kapcsolatunkba arra éretlennek tartom lelkileg még ha testileg már nem is.Mellesleg nincs az a idióta 14 éves kinézete eddig akárki rá nézett mindenki 16-17 nek nézte mert magas is. :)

Vissza térve a kérdésemre én ezt a 6 évet is soknak tartom de van akinél 10-15 év is van.Például:Volt osztálytársam második osztályba :) ma ugye 19 éves de egy 35 éves pasival van együtt.Sok ilyen kapcsolat van a mai világban.Nem ítélem el őket de nekem már ekkora kor különbség már nem kellene nagyon zavarna. Ti hogy vagytok vele ?



2015. aug. 2. 00:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"felcserélted az ifjúságod több hónapni kézen fogásra"

nem hanem a boldogságra cseréltem fel :D mellesleg ha betölti a 15-öt utána már el tudom képzelni hogy több is legyen egy kézen fogásnál :) vagy te mire gondolsz ? :)

2015. aug. 2. 02:08
 12/15 anonim ***** válasza:

Én arra, hogy a fiatalság gyorsan elrepül és 20 évesen a nőket kell döngetni. Aztán majd ha valamikor találsz valakit, kivel döngetni is jó és amúgy is jó, akkor célba értél, de neked sem lesz több időd mint bárki másnak.

20 évesen éld a fiatalságodat és ne több hónapos kézen fogásokra fecséreld.

Boldog lehetsz úgy is, hogy közben döngeted is, de akkor legalább majd érzed, hogy még véletlenül sem maradtál le semmiről sem.

2015. aug. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De! A szerelemben nincs korhatár!

Te meg eldönthetnéd mit akarsz! Megharagudhatsz, de neked is csak a korod 20 év, memtálisan vered a 14-16 évet.

Tisztelem hogy tudsz várni!

De ez mellett amit összehordasz ...

Hogy mi zavar a kapcsolatban, neg ilyenek. Hát tudod!

Lehet, kettőtök közül te vagy az éretlenebb egy kapcsolatra? Mint ahogy egy 10 évvel idősebbért ott hagytak.

2015. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz együtt lenni egy lelkileg hozzád képest éretlen lánnyal?

De legalább normálisan gondolkozol. Nem való még egy 14 éves lánynak a szex, de ha betölti a 15-öt, akkor sem fog hirtelen egyik napról a másikra változni.

És igazad van,a szerelemben van korhatár. Szerintem nem normális, hogy 19 éves lány 35 éves férfival jár (akinek már rég családjának kellene lennie). Az ilyen lányoknak kell idő ahhoz, hogy rájöjjenek, hogy valami nem 100-as náluk.

2015. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mentálisan éretlen hozzám hát nem mondanám :)

Igen ki ütközik rajta sokszor hogy még gyerek.De legyen bármennyire is égő agyilag kb egy szinten vagyunk.Tudok komolyan gondolkozni át látom a dolgokat de sokban én is gyerek vagyok még.De engem nem zavar.És az hogy 20 évesen nem döngetem a nőket jobbra balra ez nem azt jelenti hogy "lemaradok az életről" Mert szerintem az nem élet hogy kúrok össze vissza attól undorítóbb dolog nincs szerintem.Igen ezért és néz le sok mindenki mert nem dugok össze vissza? Emberek térjetek észhez ez lenne a normális dolog.

2015. aug. 2. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!