Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar kirakni közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar kirakni közös képet?

Figyelt kérdés

Először is, tudom hogy nem komoly téma, de engem zavar egy kicsit, és mindent meg kell oldani szerintem.

Mindketten 17 évesek vagyunk, lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Csináltunk már jónéhány közös képet, tegnap mondtam neki (mert mindig mindenkitől megkérdem ha olyan képet rakok ki amin más is van) hogy kirakhatom-e a képet? Erre mondja hogy nem, nem akar mert ő csúnya... (Gyakran felhozza ezt hogy ő csúnya stb, tipikus tini probléma). Nos, eddig oké is a dolog, deviszont... Barátnőmnek sok fiú haverja van, mindnek van barátnője szinte, aztán néha összejárnak beszélgetni stb. Ezek közül van olyan aki Németországban él, 2 éve ismerik egymást kb 10x találkoztak és azzal is van közös képe, valamint egy másik fiú haverjával is, igaz azon rajta van egy másik bnője.

Szerintetek mégis velem miért nem akar akkor közös képet? Nem vagyok csúnya gyerek... szóval, nem értem hogy miért? Azért mert csúnya nemhiszem mert akkor mással sem rakna ki ... Ez engem most zavar egy kicsit és félek hogy később ebből rohadt nagy veszekedést tudnék kihozni.



2015. aug. 2. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Tinikategória pár lépéssel lejjebb található!


A Felnőtt kategória 18+-osoknak való!


Hányas vagy te matekból, hogy még ezt se tudod?

2015. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, elírtam :) 18 évesek vagyunk mindketten :) Egyébként 5-ös érettségim volt :*
2015. aug. 2. 19:00
 3/5 Interferencia ***** válasza:
Lol.
2015. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije, és ezzel lebukna.
2015. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nem a fbon szeretné élni a magánéletét :) talán ezért. a másik meg tudod örülhetnél hogy van valakid és szeret :)
2015. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!