Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Na szòval fiúk, veleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szòval fiúk, veleményeket kérnek az alábbi történetről. Szerintetek?

Figyelt kérdés

sziasztok. Egy barátnőm mesélte, hogy tetszem egy srácnak. En nem tudtam mit csinálhatnék, igy miután kiderült hogy a fiúval egy suliba fogunk járni, ráirtam a fb-n. Jot beszélgettünk, aztán kb rá 1 hétre kérdezte h nem találkozunk-e? mire mondtam h oké. Ott megkerdeztem hogy igaz-e h tetszem neki, amit letagadott. Viszont ezzel szemben keres, talira hiv, sms-t kuld :-). pl a tegnap koncerten voltam es ott összefutottam vele, és a koncert végén hazakisért :-). Mikor bucsuztunk el, akkor megölelet, és mondta h találkozhatnánk ma...


Na akkor szerintetek most mit akar, barátságot, avagy többet?


2015. aug. 3. 10:27
 1/6 A kérdező kommentje:
kihagytam h a fiú 16F én meg 16L
2015. aug. 3. 10:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Beléd van esve.Csak fél a csalódástól,hogy vissza utsítanád.
2015. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 - palilaci - ***** válasza:
Persze eleteben latott 2x es jelentse ki, hogy szerelmes beled meg bejossz neki. Jol csinalja a srac, ha meg neked is bejon akkor legyen hozza kedved. Csak ne siessetek el, idotok van egy csomo.
2015. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem csak 2x latott. csak 2 vagyis 3 alkalom volt ugy g csak mivoltunk, mas senki :-). masodszor meg igenis lenne kedvem h osszejojjek vele :-)
2015. aug. 3. 10:49
 5/6 - palilaci - ***** válasza:
Salyat hibambol mondom, hogy ugyanez volt velem is, tul jol ment az egesz aztan nem ismertem meg elegge a csajt es hatalmas bukta lett. Szoval min. 1 honapot varj. Es tudom hogy j-vel kell irni az elso szot:D
2015. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lenne esélyed összejönni vele így a leírásod alapján. Csak keresd a társaságát és ne utasítsd vissza ha elhív valahova. A többi már magától kialakul...
2015. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!