Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok? Létezhet olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Létezhet olyan lány aki mellett srác nem változik meg, vagy olyan srác aki meg tudta őrizni eredeti személyiségét egy lány mellett?

Figyelt kérdés
Szóval, én úgy gondolom(saját tapasztalat és másnál is ezt látom) hogy még ha a lány teljesen normális is, semmilyen rossz szándéka nincsen és talán még maga a lány se veszi észre ezt, mégis sok tekintetben megváltoztatja a srácot és nem feltétlen mindig jóirányba. Személy szerint én magam is leginkább azért ódzkodok belevágni egy újabb kapcsolatba ha lenne rá lehetőségem, mert nem akarom hogy változzon a személyiségem.
2015. aug. 5. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem pont a barátnőim hozta ki az igazi énemet. Aki rosszat hoz ki belőled az nem illik hozzád.
2015. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden párkapcsolatban mindenki változik a másik mellett mert ha szeretsz valakit vagy ő téged akkor kihoztok egymásból dolgokat csak az a nem mindegy jót vagy rosszat hoztok ki a másikból.

Mert minden ember hatással van a többire.

Átveszitek egymás apró kis dolgait beszéd stílusát vagy ilyesmit.

2015. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A változástól nem kell félni...Sokan félnek tőle :) Annyira tökéletes személyiséged biztosan nincsen, hogy ne férjen rá a változás.
2015. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, az apróbb dolgokkal természetesen semmi bajom, ez így normális. de mikor alapjában véve egy egész ember teljesen megváltozik egy kapcsolattól, nekem igazából ezzel volna bajom, mert van egy valaki, nemtudomén, például egy haver. kialakult egy személyisége, azért kedveled mert olyan amilyen. és akkor jön egy lány aki a barátnője lesz, a csaj is teljesen normális, még te is kedveled, nincs vele semmi bajod, jófej. a haver mégis teljesen megváltozik tőle, szinte rá sem ismerni, és az az ember aki addig volt, az már egyszerűen nincs. remélem valamelyest érthetően tudtam ezt leírni.
2015. aug. 5. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:
egy normális kapcsolatban egyik fél sem változik, vagy ha megváltozik akkor is igazából az igazi énje jön elő. A srác azért változhat meg tudat alatt mert fontos neki a lány és a kedvébe szeretne járni. Tehát ebben az esetben a srác jobban oda van a lányért. Ha viszont mindkét fél ugyanannyira szereti egymást akkor nem változik meg egyik sem :)
2015. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
senki nem mondott hülyeséget, jót tett hogy ezen filógazhattam, köszi a válaszokat
2015. aug. 5. 12:47
 7/7 anonim válasza:
Ez jó kérdés volt amúgy.
2023. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!