Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nézegetem a neten a megvásárol...

Nézegetem a neten a megvásárolható eredeti 3d filmeket. Nem értem, hogy mit jelent egy film mellett: "3D Blu-ray & 2D Blu-ray" (Ha nem 3d-s tévén nézem,2d-ben is élvezhető? ) vagy "BD3D" vagy "BD3D + 2 BD"? A másik oldalon "3DBR" vagy 3DDVD?

Figyelt kérdés
LG LA620S típusú 3d smart tévém van, 3d blue ray lejátszót szeretnék vásárolni, ahhoz filmeket.

2013. nov. 24. 05:26
 1/2 nemesg344 válasza:
sorry ehhez nemèrtek
2013. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez azt jelenti, hogy ha egy lemez BD3D, akkor azon a film 3D változata tekinthető meg. Ehhez szükséges a 3D tv-n kívül egy 3D blu- ray lejátszó illetve szemüveg, ami lehet passzív vagy aktív elöbbit nem, az utóbbit be kell kapcsolni, de gondolom ezzel tisztában vagy ha van 3D tv-d! A 2D-s blu- ray lemez ugyanannak a filmnek sima változatát tartalmazza persze egy aktív rendszerű 3D tv ezt is könnyen átkonvertálja a tv algoritmusának köszönhetően. Vannak persze olyan BD3D lemezek amelyek tartalmazzák a film 2D- s változatát is! De általában nem kompatibilisek visszafelé.
2013. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!