Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi kutyánk egész nap...

Tamas3791 kérdése:

Kaukázusi kutyánk egész nap megvan lusta alig akar felkelni a hívásra. Este meg mint akit fejbe lőttek ha kimegyünk meg se tud maradni Harap Ugrál Futkos. Mit kéne tenni ez ellen, pontosabban a harapás ellen?

Figyelt kérdés

el szoktam vinni sétálni akkor megfuttatom elfárad de nem tudom minden nap vinni max 2 3 naponta


mivel lehetne lekötni? 4 és fél hónapos


megkötve alig van egy kétszer ha muszáj szóval elég nagy udvaron futhatna



2015. aug. 5. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A meleg lehet az oka.
2015. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fáradt kutya a jó kutya, főleg egy ha egy kölyök kutyáról van szó. Vidd el sétálni, játsz vele nagyokat, főleg estefelé, mert napközben nagyon meleg van. Természetes, hogy akkor lustábbak, ahogy hül a levegő, úgy élednek fel.
2015. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy kutyás embert,aki ért a kutyákhoz és a normális nevelésükhöz.
2015. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne hallgass az utolsora, az en kutyam is lusta a nagy melegtöl, ilyenkor szoktam vele jatszani..
2015. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Napközben a meleg miatt nem aktív, aztán estére felélénkül. Ilyenkor kellene elvinni sétálni, labdázni vele, játszani vele. Ha titeket harap, azt pedig határozottan tiltani. Nevelés, nevelés!

Egy kaukázusi elég határozott gazdát igényel, olvass utána a nevelésének!

Megkötni pedig sosem kellene.

2015. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kölyök kutyát (főleg óriás testűt) nem szabad futtatni!
2015. aug. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!