Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok ha 18 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha 18 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó vagyok fiúk körében amit nem tudok leküzdeni. Hamar ismerkedek viszont fiúkkal bajban vagyok mert mindig arra gondolok hogy nem vagyok elég jó. Hogy tudnám leküzdeni ezt? 18/L

2015. aug. 6. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak legyél olyan amilyen vagy, légy önmagad mindenki előtt. A fiúk is emberek, semmi különleges nincs bennük, elhiheted :D
2015. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok én is..


17/L

2015. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmi negatívat. Egyszerűen lehet nem vagy megérve hozzá ami abban mutatkozik ki, hogy nem bízol magadban.
2015. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hónappal a 19. szülinapom előtt lett először barátom, neten ismertem meg (Badoo), én is hozzád hasonló vagyok. Rengeteg próbálkozásba telt online és a való életben egyaránt, mire megleltem az igazit. :) Tegyél érte az a lényeg. Próbáld leküzdeni a gátlásaidat. Találni fogsz olyat, aki majd megmutatja neked hogy igenis elég jó vagy neki.
2015. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2015. aug. 6. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt még barátnôm, én szarul érzem magam miatta, de ez van. Csak lesz egyszer.

18f

2015. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs ezzel, majd lesz, hidd el. A baj azzal van, hogy mostanában divat 15 évesen elveszteni a szüzességed. Nekem volt már kettő barátnőm, de egyik sem volt sokáig tartó és "igazi" kapcsolat, szóval én sem állok sokkal jobban :)

18/F

2015. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző komment(em)hez kapcsolódva: egyáltalán nem jó felfogás az, hogy barátodnak/barátnődnek lennie KELL egy bizonyos korig. Ez nem egy játék, nem gyűjteni kell őket, mint ahogy azt ma sokan gondolják. Ne érdekeljen mit gondolnak, addig nincs értelme, ameddig nem találsz valaki olyat, akit tényleg szeretsz. A 18 év alatti kapcsolatok nagy része nem igaz szereteten alapul :)
2015. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is :D 17/F
2015. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nálam is pont ez van :/ 17/L
2015. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!