Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött be a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött be a barátom? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap bulizni voltunk a barátommal meg néhány barátunkkal, köztük az exbarátommal. (Nem voltunk sokáig együtt, plusz a mostani barátom nem is tudja, hogy az a srác az exem). Kicsit sokat ittam, az exbarátom is, és hát jól éreztük magunkat együtt. Nem kell semmire gondolni, sokat dumáltunk, együtt járkáltunk ide-oda, néha megöleltük egymást, de semmi más. Egyszer kimentünk ketten cigizni, és akkor elcsattant néhány csók, de senki ismerős nem látta, főleg a barátom nem.(megbántam, tényleg, de akkor izgalmas volt) Meg egyszer kimentem mosdóba, utánam jött, elkezdett simogatni, meg csókolgatni, de nem hagytam nekk, viszont az egyik barátnőm pont akkor jött ki az egyik wc-ből, és valszeg azt láthatta, hogy a srác simogat meg minden. De ezt letisztáztam vele, hogy nem történt semmi, és nemhiszem hogy elmondhatta a barátomnak. Aki viszont tegnap este nem szól hozzám...nem értem miért...

Ti mit gondoltok? 21L


2015. máj. 23. 12:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami troll kérdés?

Nyilván ő is levette a dologból, hogy milyen jól elvagytok egymással. Most itt folyamatosan arról regéltél milyen jól érezted magad az exeddel miközben csókolóztatok, ölelgettétek egymás, kavartatok a mosdóban stb., de arról egy szót sem szólsz, hogy a barátoddal mit csináltál.


Talán elmondta neki a barátnőd, talán ő is látta, hogy csókolóztok mert követett téged.

A legjobban tenné, ha kidobna mint macskát... Egyrészt, mi az, hogy azt sem tudja, az exeddel mész bulizni?!

2015. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ő is jóban van a sráccal, egy a társaságunk.

Amúgy meg a barátommal is foglalkoztam...

2015. máj. 23. 12:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes, hogy az exeddel csókolózol, meg hogy ő tapogat téged. Vaskalapos egy alak a barátod, hagyd ott!
2015. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a barátodat. Te erkölcsi nulla.
2015. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelnéd hogy kidobjon!
2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy társaság, de azért gőze nincs róla hogy az egyik jó ismerőse járt a nőjével :P

Szerinted vak/hülye a hapsid hogy nem tűnik fel neki, hogy egész este a másik csávóval mászkálsz/röhögcsélsz/ölelkezel/eltűntök többször is, stb?

Mi az, hogy "letisztáztad" a csajjal, hogy nem történt semmi? Inkább úgy fogalmaznék, hogy azt hazudtad neki, hogy nem történt semmi.

2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Minő szép a fiatal szerelem *.* nyugi csak beképzeled magadnak a bűntudat miatt, ha srác tudja, sejti, és van méltósága akkor fájdalmas, szívszorító búcsút venne tőled.

BÁR a f@52 tudja van annyi extrém helyzet manapság h rendesen fáj

2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah ,hogy a barátoddal IS foglalkoztál...nahát akkor érthetetlen, hogy mi a baja. Csak az ilyen buta hazug ribizliktől mentsen meg az élet!
2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégiscsak a tudomására jutott a barátodnak, és most orrol rád (hozzátenném: jogosan). Nem ítélkezni akarok, nem feladatom, de nem volt erkölcsös dolog, amit tettél, és erre nem mentség az ital sem. Ha igazán sajnálod a dolgot, akkor szerintem annyi a minimum, hogy veszed a bátorságot, odaállsz a barátod elé, és elmondod, ami történt.
2015. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor fordítsuk meg a helyzetet. A barátod az egyik barátnőddel csókolózik meg simogatják egymást. Ugye nem lennél felháborodva?!
2015. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!