Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk! Nalatok eselytelen egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok eselytelen egy ilyen lany? (Lent)

Figyelt kérdés

Nagyon vekony, es egy fiut szeretett aki sokszor fajdalmat okozott neki, nem szerette viszont. Barna haju lany, barna szemu, ragaszkodo, eloszor zarkozottab, feltekeny. A baratai sorsat a sziven viseli. Szeret hulyeskedni, es imad nevetni beszelni. Kicsit makacs. Azert kerdeztem, mert akit szerettem o sokszor megbantott, es hat nem is az obizalmam novelte.

Bocsi az ekezekekert.



2015. aug. 10. 19:55
1 2
 1/14 the_rocker ***** válasza:
ha akarsz beszélgetni írj nem zavarnak sőt 14/F
2015. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mekkefélném de max annyi
2015. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hany eves vagy ?
2015. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2# te beteg állat...

Amugy jó lány lehet.

A makacs lányok nagyon jook! 😁

15/F

2015. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz nyugodtan :) 15/F
2015. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Makacs :) És figyel a barátaira :) ráadásul vékony és barna a haja :) Coool :D
2015. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
amit leírtál tetszik. De kép kéne hogy megmondjam rendesre. Ha nem látlak nem tudok belédszeretni
2015. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nagyon vekony, es egy fiut szeretett aki sokszor fajdalmat okozott neki, nem szerette viszont. "


igazából csak annyit szeretnék mondani, hogy életemben csak azokat a csajokat érdekeltem akiket részegen felszedtem és nem kerestem másnap


ez a ti hibátok is...

2015. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Tehát, az életben csak azok a csajok érdekeltek akik szartak a fejedre? Ergó amit leírtál rád is igaz... nagyokos
2015. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem lenne esélytelen.. szeretem is a vékony lányokat, bár attól függ, ha tényleg nagyon nagyon vékony vagy az már azért nem jó.
2015. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!