Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vádolt meg ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AdventurerTomcs kérdése:

Miért vádolt meg ezzel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon szeretjük egymást 3 hónapja együtt vagyunk mind a ketten 14 évesek vagyunk eddig minden zökkenő mentesen ment a kapcsolatunkban de el ment egy táborba 1 hétre ez alatt az idő alatt alig tudtunk beszélni és egyik este összevesztünk és meg vádolt azzal hogy én bele szerettem a legjobb barátnőjébe!Pedig semmi nem történt csak beszélgettem a barátnőjével mert érdekelt hogy ők beszéltek e mióta táborba ment.Ők is alig beszéltek, de a barátnőm már vissza jött a táborból és az óta minden rendben.De engem még mindig érdekel hogy mért vádolt meg ezzel.Tudnátok tanácsot adni és valakinek van ötlete hogy mért vádolt meg ezzel?!Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. aug. 11. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vádolt meg? Nem tudom miért vádolt meg... Vajon miért vádolt meg?
2015. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Isn't that obvious? Fél hogy másba szeretsz bele. Oda bele.
2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Figyelj!Tudom hogy az indok lehet hogy beszéltem a barátnőjével na de emberek ő csak egy barátom bűn ha beszélek vele ?! Szerintem nem bízik bennem pedig azt mondja hogy bízik én pedig már nem tudom mit higgyek.
2015. aug. 11. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érzi eléggé hogy szereted...mutasd ki iránta a szerelmedet.

...de lehet hogy csak egyszerűen egy féltékeny kis hárpia :) sosem lehet tudni :)

2015. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem , és köszönöm az eddigi válaszokat.De a már nem tudom hogy mutassam ki a szerelmem én tényleg meg teszek mindent amit tudok és tényleg szerelmes vagyok belé.Az hogy féltékeny lenne az esélyes egyszer meg említettem neki hogy egy régi ismerősömmel beszélek (lány) és ezt válaszolta:Mond meg neki hogy ne próbálkozzon nálad mert ki kaparom a szemét!Szóval ja esélyes hogy féltékeny pedig nincs miért féltékenynek lennie.Tudnátok tippet adni hogy hogyan mutassam ki hogy szeretem?!
2015. aug. 12. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!