Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kihasználom őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kihasználom őt? Nagyon rosszul esett mikor ezzel vádolt meg. Igaza van?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt. Azt állítja kihasználom. Új munkahelyen kezdtem egy hónap volt mire fizuhoz jutottam. Előző munkáltatóm nem fizetett ki ezért egy hónapig ő fizette a kajámat. Előtte viszont rengeteg dolgot vettem neki nadrágot, pólót, sört rendszeresen, sokszor kajának valót is vettem és megcsináltuk de abból én nem vittem másnap a munkába. Mivel nem lakunk együtt ezért nincs lakásához kulcsom és mivel ő reggel 4-5 körül kell mindig én is vele kelek. Utána vagy hazamegyek vagy be a munkahelyemre. Sokszor viszont nincs értelme haza mennem mert mire oda érnék indulhatok munkába. Este meg megvárom a munkahelyén van amikor 1 vagy 3/4 órát is várok rá. Összeköltözni nem akar. Szeretné ha mindennek a felét fizetném. Viszont én albiba lakom az elviszi a jövedelmem 3/4 részét. Nem tudom nála is finanszírozni a dolgokat. Örülök ha nem halok éhen.

#Kihasználom
2014. okt. 14. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs igaza
2014. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DanteSparda ***** válasza:
nekem úgy tűnik ő használ ki téged
2014. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ejtsd ezt az embert, csak érdekből van veled. Nincs benne szeretet feléd, és szerintem nem is volt sose.


Igy még egy idegen emberrel sem bánunk mint amit ő csinál veled.

2014. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szeretem. Annyira, hogy meghalni kész vagyok érte.

Azért jót is csinál minden nap ágyba kapom a kávémat.

Meg rendszeresen vár kajával ha szabad napos akkor főz.

2014. okt. 14. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:

A "legjobb védekezés a támadás" módszerét alkalmazza. Hozzászoktattad korábban, hogy veszel neki egy rakás dolgot, s megmaradt a pénze. Most ez fáj neki, hogy viszonozni kell.

Bizony ő az aki lehúz téged még így is. S elvárásai vannak, hogy legyél kéznél mindig ha épp egy gyors pipára vágyik. GOndolkozz.

Fogadjunk amíg nem kérte le se nyelted senkinek, de azóta nem is gondolkozol csak megteszed. Ugye?

2014. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*Azért jót is csinál minden nap ágyba kapom a kávémat.

Meg rendszeresen vár kajával ha szabad napos akkor főz.



Ne haragudj, de egy normális érzelmi férfi-nő kapcsolathoz, ez olyan kevés, hogy azt el sem lehet mondani.


Ez az ember nem fog téged ha beteg leszel ápolni, és nem fog veled törődni, amikor te szükségben vagy.

Addig mig neki érdekében áll használ téged. Lehet, hogy te szereted, de hogy ő nem, az 1001%

2014. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is érti miért vagyok rá még mindig mérges ő már aznap este úgy viselkedett mintha nem történt volna semmi.
2014. okt. 14. 19:45
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

Egoista.

Ő kiadta a dühét.

Őneki (szte) tuti igaza van.

Ő aztán most jól megmondta.

Őneki kelni kell.

Néha főz MAGÁNAK amiből neked is jut.

A reggeli KÁVÉJÁBÓL bevisz a szobába egy adagot.


Te felkelsz hajnalban MIATTA.

Veszel NEKI ezt azt.

Csak annyi a kérdésem ha szted elvileg szeret, hol is vagy te ebben a kapcsolatban pontosan.

2014. okt. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A buszmegállóba kivisz ha szabad napos vagyok meg értem is jön oda. Integet is meg minden.
2014. okt. 15. 10:06
 10/11 Költőnő? ***** válasza:

Szinte már sajnállak, olyan naiv vagy. Ezt nehogy már vmi extraként vedd....

Nem tudom milyen kapcsolataid voltak eddig de ez egy NORMÁLIS kapcsolatban ALAP.

2014. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!