Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normalis szerintetek is, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis szerintetek is, ha egy 15 eves lany egy 21 eves sraccal jar?

Figyelt kérdés

A baratnommel eleg csunyan osszevesztunk, es nem erzem magam hibasnak. Vagy megis en vagyok a hulye?

Nyilvan tudom, hogy mukodnek a dolgok ma, nap mint nap szembesulok vele, es pont nem a hat ev korkulonbsegen kene meglepodnom, de megiscsak a legjobb baratnomrol van szo. Ket hete megismerkedett valami strandon egy 21 eves sraccal, akirol kiderult, hogy a kozelben lakik. Talalkozgattak egy kicsit, erre meg azt mondtam hogy oke, bar kertem, hogy legyen ovatos. Azt gondoltam, csak ismerkedik egy kicsit, erre tegnapelott bejelentette, hogy jarnak. En meg csak neztem, ez most komoly? Nem meselt sok mindent a fiurol, de amit tudok, az nem szimpi. Persze "nagyon helyes, nagyon szexi, nagyon meno", kozben cigizik, folyton bulizni jar. Probaltam ravilagitani a baratnomnel, hogy ez talan nem elete legjobb dontese, meg ne siesse el ezt az egeszet, viszont o vegig se hallgatott es kiakadt, hogy milyen barat vagyok en, nem is orulok az o boldogsaganak, es hozzam vagta, hogy csak irigysegbol akarom megakadalyozni a kapcsulatukat (nem akarom megakadalyozni, csak ovatossagra kertem). Ezen meg en akadtam ki, teny hogy sohasem volt baratom, es egy jo ideig nem is lesz, mert a) nem vagyok a pasik alma, kicsit sem b) nincs is idom ilyesmire, de nem is hianyzik es nem sajnalom.

Szoval a lenyeg, most nem beszelunk egymassal, szerintetek nem kellett volna beleszolnom az eletebe? Rendben van az, amit csinal?



2015. aug. 13. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna beleszólnod. Van neki is agya, eldönti mi veszélyes, és mi nem. Rendben van az amit csinál.
2015. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

talán a barátnőd kicsit lehetne idősebb a fiúhoz, de attól függ mennyire érett van különbség 15 és 15 éves között is

szerintem semmi baj nincs vele, hogy 2 hétig találkozgattak most pedig járnak, ne vessz vele össze ilyenen!:) rendben van amit csinál

2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, normális.


Te meg ne szólj bele mások életébe, mert neked nincs pacákod.

2015. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a valaszokat. Nem is ezen vesztem vele ossze, es nem is en. Amiket a fejemhez vagott, azok mondjuk sertoek voltak.

Ezek szerint akkor csak en tartom furanak :D mondjuk itthon engem kicsinalnanak, ha osszejonnek egy ennyi idos sraccal. Talan magambol indultam ki... lehet gondolkoznom kellett volna, mielott barmit is szolok neki :)

2015. aug. 13. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen stílusban közölted vele. Ismered, tehát tudnod kellett volna, hogy mennyire kell tapintatosnak lenned. A véleményed gondolom szívesen fogadta volna, vagy mégsem? Mert én egy barátomnak bármikor szívesen fogadom és lehet, hogy az én gondolkodásmódommal ellentétes, de mégsem veszek össze rajta. (pl. a volt barátnőm kapcsán szöges ellentét volt) Meghallgattam, megköszöntem, de "bocs, nem tudok rád hallgatni" és ő ezt tiszteletben tartotta. (végül igaza lett, de mindegy is)


Nem tisztem megállapítani, hogy kinek volt igaza. (a Te ismeretlen stílusod és az Ő ismeretlen reakciója miatt) A leírás alapján felhívtad a figyelmét a veszélyeire (ez jó, hiszen segíteni próbáltál), de ha kiokítás volt, akkor azt érezhette, hogy nem kezeled egyenrangúként. Szerintem kérj tőle bocsánatot, és lehet, hogy mindketten belátjátok, hogy nem volt megfelelő a reakciótok.

2015. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Dehogy, eszemben sem volt kioktatni. Leginkabb kerdeseket tettem fel neki.

O azt varta, hogy a nyakaba ugrok, hogy de jo, bepasiztal eljeneljen. Es nem ez tortent.

2015. aug. 13. 13:18
 7/16 anonim ***** válasza:

"mondjuk itthon engem kicsinalnanak, ha osszejonnek egy ennyi idos sraccal."


Azért, mert te egy értetlen kislány vagy, és hozzád egy 15 évesnél idősebb gyerek nem való, az nem jelenti azt, hogy mindenki azon a szinten lenne, mint te. Én évekkel ezelőtt is ismertem olyan lányokat, akik 15 évesen lazán kinéztek 18-19-nek, remélem nem gondolod, hogy ezeknek a tejfölösszájú kortársaikkal kéne járniuk :D

2015. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a rendkivul aranyos valaszt :)
2015. aug. 13. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos ,hogy beleszóltál hiszen csak a barátnődet akartad védeni... De tudod mindenki a saját kárából tanul!Szerintem most már hagyd a barátnődet majd rájön ,hogy nem hozzá való.:)És én nem értek azzal egyet ,hogy egy 15éves lány nyugodtan járjon egy 21évessel. A 21 évesnek meg már totál más a baráti köre meg az igényei is..Max 2hétig fog tartani ez az egész "járunk dolog".Addig meg igyekezz ne beleszólni, egyszer elmondtad a véleményedet ez így oké csak most már hagyd egy kicsit!:)
2015. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudja elfogadni a véleményetek különbözőségét. Mondjuk nyilván rosszul esik, ha arra számított, hogy támogatod, de nem teszed. Ha ez így van, akkor szerintem belátja, hogy nem is jó nektek haragban lenni és nem lesz örökös a szünet. Kívánom, hogy rendeződjön! :) (5. voltam)
2015. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!