Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm találkozott 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm találkozott 1 sráccal, titokban, de lebukott. Mi a normális reakció erre?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, és úgy volt, én dolgoztam, ő szabad napos volt, viszont volt vmi dolga, és azt mondta, hogy siet, ezért aznap nem is találkoztunk, de kiderült hogy 1 másik sráccal találkozott. nem volt semmi, de ez engem nagyon zavar, alapbol az is hogy hazudott meg hogy titokba csinálta. ha elmondta volna nem zavarna, mert akkor tudnám hogy nem gáz. én mondtam neki hogy jolvan nekem ilyen r*b@nc nem kell, stb, de azóta irta 1000x h szeret meg hiányzok meg nem volt semmi... szerintetek?

2015. júl. 18. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a francba. Ha egyszer megtette a kis k'rva megteszi döbbször is. Valószínű akkor már töténni is fog valami.
2015. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ha meg tényleg nem akart semmit csak "barát" akkor kidobok egy két éves kapcsolatot ami amúgy nem rossz, csak ez kicsit bezavart. szóval nem olyan egyszerü a dolog :\
2015. júl. 18. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Hogyha nem lett volna nagyugy nem titkolta, hazudott volna. Ha egyszer megcsal maskor is meg fog.
2015. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem csalt meg, hogy nem csinált semmit az 100%, csak azt nem tudom, hogy akart-e. mert eléggé olyan csaj aki kihasználja az ilyen probálkozó "kutyákat" akik ugy udvarolnak hogy hazaviszik melobol, visznek neki cigit, stb, de ez annyira még nem is zavart, mert rengeteg ilyen ember van aki igy probálkozik és ezeken mindig nevettünk, de ez most sztem más
2015. júl. 18. 23:37
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

#3as arra akart rámutatni, hogy ha nem vmi megcsalás/ismerkedés lenne a háttérben, valószínűleg elmondta volna. De elmondásod szerint a csajod eléggé lehúzós...téged is lehúz?

25/F

2015. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem, engem nem. ha megyünk vhova akkor is általában felóba akar fizetni, meg sokszor vesz nekem dolgokat, ilyenek... nekem most csak attol függ hogy valahogy ki kéne deritenem hogy akart-e vmit vagy nem. ha asrácra irnék az elég gáz lenne nem? :\
2015. júl. 18. 23:56
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Valóban elég gáz lenne, sőt, haszontalan is, belehazudnának a fb-odba.
2015. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Honnan veszed, hogy nem csalt meg?

2.Honnan veszed, hogy máskor nem volt ilyen?

Szerintem te is tudod, hogy ez így már nem buli, mert még ha együtt is maradtok állandóan gyanakodni fogsz.

Kapcsolatban meg nem azért van az ember, hogy idegeskedjen, hanem hogy több legyen.

2015. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!