Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kezdem a mai világban cikinek érezni,hogy 15 évesen még nem volt viszonyom senkivel.Szerintetek is gáz/ciki? Vagy csak én érzem úgy? (15/l)

2015. aug. 13. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Igen, ciki.


Nekem még oviban volt az első, bár ugye azt nem nevezném "párkapcsolatnak", hiszen kisgyerekek voltunk. Mindenesetre én 14 évesen már randizgattam, szóval elég gáz, hogy így le vagy maradva.


De majd mindjárt jönnek az erkölcscsőszök, akik megnyugtatnak, hogy még az sem baj, ha 28 évesen is szűz vagy, mert milyen értékes, és nemes dolog, hogy ebben a mai világban egy lány még tartogatja az ártatlanságát.


Ha tetszik ez a romantikus mese, akkor hajrá. De legbelül te is tudod, hogy nem okés ez a dolog, hiszen akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.


Lehet lepontozni.

2015. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem ciki. Nekem 21 évesen volt, na az már ciki.
2015. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz nem ciki , nem mindenkinek van-volt párja , #1-esnek igaza van abban hogy te úgy érzed hogy az ezért kérdezel
2015. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

nekem 15 évesen volt az első párkapcsolatom, de ne gondolj ilyen, hú de nagy dolgokra, a srác nagyon belém volt zúgva, és szinte megfojtott, hogy folyton velem volt, meg olyanokon kiborult, hogy egyszer nem fogtam meg a kezét a hazafelé jövet a suliból...nem sokáig bírtam, két hónapig voltunk együtt, ő 16 volt

azt tudom neked tanácsolni, kedves kérdező, hogy ne várd olyan görcsösen a nagy Őt, hiszen ez köztudott, hogy pont akkor fog betoppanni az életedbe, mikor egyáltalán nem számítasz rá

szóval, kitartás :) egyáltalán nem ciki még, hogy nem volt senkid

16L

2015. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16 évesen,de így utólag megbántam. :D Jobb lett volna várnom még nekem is :D
2015. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szerintem nem gaz :) nekem mondjuk 15 evesen volt az elso kapcsolatom de nagyon megbantam :/ de en ugy gondolom hogy erezni fogod ha mar keszen allsz egy kapcsolatra...de ez nem ciki es nem gaz azert mert te igy erzed ne siess el semmit ;)
2015. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Ne foglalkozz azokkal, akik annak tartják... Mi értelme 14 évesen pasizni, őszintén? Úgysem lesz belőle semmi komoly. Annyi idősen még a "tanulságait" sem érti meg senki ha nem jön össze valami, tehát még próbálkozásnak sem nevezhető. 1 hétig "járnak", aztán "de szakícsunk mer' má' nem teccesz"... Ennek ugyan mi értelme? Szexről nem is beszélve... -.- Nem fogok azzal jönni, hogy óóó bőven elég 20 évesen is elveszíteni... Viszont szánalmas, hogy valaki ezzel akar 14 évesen vagy fiatalabban "felnőttnek" meg "menőnek" tűnni, mert más nincs amit letehetne az asztalra. :'D Egyszerűen gusztustalan, hogy 14 vagy netán az alatti KISGYEREKEK manapság ezt csinálják... Komolyan vissza az őskorba, mint valami hormonjaikkal nem bíró ösztönlények...?!


Nekem 15 évesen lett az első kapcsolatom, azóta is együtt vagyunk(több, mint 2 éve), meg ez előreláthatólag így lesz jó darabig... 16 voltam amikor először lefeküdtünk. Vannak vitáink, melyik kapcsolatban nincsenek, de mindent megbeszélünk, komoly a dolog.

17/L

2015. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12 voltam.
2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem az a ciki, hogy nincs még 50 skalpod -,-

hülye kérdésre hülye válasz

2015. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sok kérdést olvasok, ahol hasonló a téma. Nem gondolom, hogy ciki lenne. Szerintem mind a lányok mind a fiúk ebben a korban kezdenek gondolkodni a ovis "szerelmen" kívül valami komolyabb kapcsolaton. És ha nincs máris cikinek érzik. De nem az.


Nekem 14 évesen volt először barátnőn. Nem tartott sokáig, néhány hónap volt az egész. Ennek ellenére nem bántam meg. A szakítás utáni időszakban azt mondtam, hogy megbántam, de 3 év távlatából azt, hogy hasznos volt. Tapasztalatszerzésre jó volt, megtudtam, hogy milyen kapcsolatban lenni, mit szabad, mit nem a lányokkal.

2015. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!