Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit kellene tennem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja vagyunk együtt. Nem vagyok valami nagy szépség és tudom hogy meg nézi a lányokat és ez engem nagyon zavar pedig az nem megcsalás. Azt mondta ha enyire zavar akkor nem nézi. Vannak olyan napok mikor szépnek érzem magam és akkor nincs semmi baj köztünk de mikor csúnyának akkor azonnal féltékenykedek és azzal jövök neki hogy csajozik miközben nem :/ Tudom hogy túl féltékeny vagyok de nem tudok mit kezdeni vele. És nemrég meg ismertem a haverját aki nagyon bunkó és mindenkivel köcsögösködik és úgy érzem mindha azt akarná velem tudatni hogy nem vagyok elég jó,szép a páromhoz. Próbálok a haverjával barátkozni hogy ne legyen kelemetlen a páromnak.



Hogy tudnék a féltékenységemen változtatni?

Hogyan barátkozhatnék a haverjával?

Hogyan kezeljem az indulataimat amit a haverja okoz?


Én 17/L Párom 18/F



2015. aug. 13. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnék a féltékenységemen változtatni?"


- Meg kell bíznod benne, máshogy sehogy.


"Hogyan barátkozhatnék a haverjával?

Hogyan kezeljem az indulataimat amit a haverja okoz?"


Barátodnak mond, hogy beszéljen a haverjával, és ne rosszindulatúskodjon.

2015. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, már beszélt vele de akkor is csak egy kicsit vett visszább.
2015. aug. 13. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

próbáltad már növelni az önbizalmad? szerintem nem.


most a haverjával akarsz összejönni vagy maradsz a pasidnál? ha maradsz akkor xard már le mit pofázik a haverja

2015. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz.
2015. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A haverjával csak ki akarok alakitani egy olyan viszonyt hogy ne szekáljon mindig és ne szoljon bele a kapcsolatunkba
2015. aug. 13. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

1.: Bizalom kell. Próbáljátok megbeszélni ezt. Ezt csak ti ketten tudjátok megoldani, de java részt te.

2.: Ne érdekeljen a haverja véleménye, a barátodé érdekeljen és a sajátod.

3.: Mondogasd magadnak, hogy szép vagy és jó vagy és értékes vagy.

2015. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!