Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem közös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem közös képet feltenni facebookra?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart, hogy nincs kint egy sem, de szerdán voltunk a strandon és kiszerettem volna tenni egy képet kettőnkről, ő pedig hevesen tiltakozott, hogy ki ne merjem tenni se ezt a képet se a többit. Megkérdeztem, hogy miért nem és rám kiabált, hogy "mert csak és kész". Ekkor kezdtem el gondolkozni azon, hogy vajon velem miért nem akar kitenni képet, mikor az exével a mai napig fent van egy közös képe.

16/L

fél éve vagyunk együtt



2015. aug. 15. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én magamból kiindulva azt gondolom, hogy egyszerűen nem szereti közösségi oldalakon kitálalni az életét.. Persze nem ismerem a barátodat és nem tudom, hogy Ő ezt, hogy gondolja. Viszont az, hogy az exével is van fent kép az még önmagában nem is lenne gond, de akkor igazán Neked is megengedhetné,hogy legalább csak azt az egy képet feltegyed. De azért nem akkora gond ez. :)
2015. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert szégyell. hány éves a barátod?
2015. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy szégyell, vagy van valakije még, és lebukna.
2015. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szégyell téged vagy pedig más csajt is hülyít facebookon.
2015. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként sem tesz fel magáról képeket, akkor azért.

Ha tesz fel, csak veled nem akar, akkor szégyell, vagy nem akarja, hogy megtudják más lányok, hogy van valakije.

2015. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Másokkal van fent képe, de azokat se ő teszi fel. :/
2015. aug. 15. 20:58
 7/9 anonim válasza:
mert nem szeret
2015. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szrintem nem kell kiteregetni az ilyen és asonló dolgokat a világhálón. szeressétek egymást nézegesd a képet amikor akarod és egyébként meg aki tudni akarja és akivel tudatni akarod az majd megkérdezi és te meajd elmondod neki hogy boldogok vagytok e vagy sem. én a te helyedben

rákérdeznék és nem írnám körbe hanem belevágnék a közepébe és megkérdezném :Te szégyellsz engem?

ha erre nem válaszol értelmesen akkor valószínűleg fején találtad aszöget és gáz van.

2015. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az már elég gyanús, hogy lekiabálta a fejed, amikor erre rákérdeztél (nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél). Amúgy kiderült azóta, hogy miért nem rakta ki a képet?
2015. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!