Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az olyan barát,...

Csilli99 kérdése:

Szerintetek az olyan barát, aki eljön azért hozzánk, mert ő facebookra fel akar tőlteni képeket?

Figyelt kérdés

(mert nekik nincs gépük és telóról nem tud)és alig foglalkozik velem,oda engedem a gép elé és velem meg enm foglalkozik csak nézegeti a faceját meg töltöget fel képeket stb.

(És ez már nem is egyszer fordult elő!!)

Nos szerintetek,ti mit gondoltok róla ??

:)



2014. aug. 17. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteg függő, aki segítségre szorul.
2014. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekből van veled.
2014. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozik veled akkor csak kihasznál.
2014. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnak nem nevezném, csak kihasznál. Ne hagyd magad, mert most még csak a kisujjadon élősködik, aztán meg már az egész karodon...
2014. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, alapvetően azt mondanám hogy nem.


Viszont gyerekkoromban mi is sokszor csináltunk ilyet haverokkal, hogy átmentünk "játszani" egymáshoz, mert haveromnak jobb gépe volt mint nekem, utána meg nekem volt jobb, akkor ó jött, aztán én meg addig tettem vettem, vagy néztem.


Viszont az egy más világ volt, internet nélkül, a társaságban facebookozás szerintem is bunkó dolog, rokonok csinálták ezt, megjöttek, 3 gyerek, és sorba ültek be facebookozni, meg jajj még lájkolja jajj még beszél xy-al, jajj várja hogy xy feljöjjön....az marhára zavaró volt.

2014. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen haverom, de ő nem csak akkor keresett. Itt lakik a szomszédban, általában egész nap együtt lógunk. Vele is volt már olyan hogy nem volt nete vagy valami és akkor megkérdezte hogy nem-e használhatná egy kicsit a gépet mert fontos dolga van. Természetesen nem mondtam nemet.
2014. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok,egyébként én is hasonlóan gondolom hogy az ilyen egyáltalán NEM BARÁT !!

Találok nálla ezerszer jobbat...

A másik barátnőm meg mindig egy olyan fiuról áradozik neekem akit biztos hogy nem kaphat meg..és ez már idegesítő mert mindig ez a téma nálla....hát úgy látszik én ilyen fura "barátokkal" vagyok körülvéve ://

2014. aug. 17. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt az ideje a leépítésnek.
2014. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevesen állnak készen fejben a kor kihívásaira...
2014. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!