Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt régen egy lány akivel kb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt régen egy lány akivel kb 12 évesen "jártam" hülyeség volt az egész. Érdemes volna próbálokzni megint?

Figyelt kérdés
Kb 4 évig nem beszéltünk (néha az utcán találkozunk és csak köszöntünk egymásnak) és most úgy érzem megint beleszerettem, Ő egy évvel időseb nálam. Ma rá is írtam, hogy"Szia, régen beszéltünk miújság veled? " Elég jól elbeszélgettünk.(tudtommal nincs barátja). A végén írta, hogy "Jó volt hallani felőled". Ezen kicsit meglépődtem :D

2015. aug. 15. 21:46
 1/3 anonim válasza:

Szerintem nem akar tőled semmit csak udvariasságból írta.


Viccet félre téve szerintem próbálj kicsit jobban közeledni felé.Hívd el valahova aztán meglátod hogy reagál rá.

2015. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elhívnám én tudod,csak nincs itt semmi jó hely..csak egy cseszett nagy park ami tele van lócával :D
2015. aug. 15. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a hely a lenyeg toki, hanem az ahogy elutod vele az idot
2015. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!