Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 6-7xttsk-al tömegelek és így...

6-7xttsk-al tömegelek és így is nehezen jön a tömeg, pedig jóformán alig mozgok egész nap. Ez alapján erős ectonak gondolnám magam, közben meg mégis van pocakom amit még régen szedtem fel. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki ektomorf, Önmagában még nem jelenti azt hogy nem tud hízni, pusztán azt, hogy nehezen kerül kaloriapluszba, átlagos étkezéssel szinte soha, ezért szoktak azalkasak lenni mindig. Van olyan aki tényleg nem tud hízni, mint én, akinek nem szívódik fel a felesleg az emesztorendszereben, nem tudom ez mitől van, de voltam már 13g/tskg ch-n is, akkor se híztam egy grammot se, csak izom jött. De ez nem azért van mert ekto vagyok, hanem mert ilyen az emésztőrendszerem.
2014. nov. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!