Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek milyen volt amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt amikor a párod a szüleinek bemutatott? Mennyi idő után mutatott be?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem két hónap után mutatott be... nagyon izgultam, főleg hogy egy jómódú családról volt szó, ahol láthatóan sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a formális dolgokra, mint az én családomban. Szerencsére már sok helyen megfordultam, és tisztában vagyok azzal, hogy mit hogyan illik, ezért ugyan az elején kicsit erőltetett volt a dolog (közös vacsora volt náluk), pár pohár bor után feloldódott a hangulat, és a végén nagyon megkedveltek :) 18/F
2015. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne nyaljad-faljad a barátod/barátnőd a szülei előtt, főleg első alkalommal, és vegyél fel valami elegánsabbat, ne a leglazább, legszexisebb ruhádban jelenj meg :) Első voltam
2015. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer találkoztam az anyukájával mielőtt még összejöttünk volna, utána viszont csak egy év után mutatott be hivatalosan is, nagyon jó volt. Jól esett hogy az első pillanattól kezdve családtagként tekintett rám. Eddig az összes anyósjelöltemet utáltam. Ő az első akit bármikor simán átölelek és mondom neki hogy szeretlek. :))


Az apjával viszont még nem találkoztam mert ő elhagyta őket, pont úgy mint ahogy az én apám minket, úgyhogy ne számítson tőlem semmi jóra az a szemét. Meg se érdemli a fiát. Túl jó ember ő hozzá képest.

2015. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismertem már régebb óta az Anyukáját, buszról, meg nagynénimet tanította is, meg több szálon összefonódik a 2 család.

Amikor először bemutatkoztam neki éppen részeg voltam és aznap jöttünk össze a barátommal. Az Apukáját kicsit később ismertem meg, 1 év után már tegeződhettem velük :) Nagyon nagyon szeretem Őket. Bármit megbeszélhetek Velük, nagyon segítőkész, kedves emberek.

2015. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!