Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a párotok bemutatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párotok bemutatott a szüleinek, vittetek valamit ajándékba? Illik ilyenkor valami vinni, ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, és még csak egy hete vagyunk együtt. Hétvégén viszont találkozunk, és le akar vinni magukhoz. Gondolom a szülei is otthon lesznek.


Azon gondolkozom, hogy vajon vigyek-e valamit ajándékba, vagy ne. S ha igen, mit lenne a legjobb. Kávé, bonbon vagy mi?


A barátomat meg fogom kérdezni még, hogy mi a véleménye erről, de azért kíváncsi vagyok véleményekre, saját sztorikra a témában.



2013. okt. 9. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát. amikor engem mutatott be a barátom az anyjának, én nem vittem semmit.
2013. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én álltalában az alkalomhoz illően szoktam ajándékot vinni, ha viszek egyálltalán valamit..

Mondjuk volt már olyan, hogy ebédhez illő bort vittem, ilyesmik.

De sztm. ez nem feltétel, ettől nem fogsz más lenni a szemükben ha nem viszel semmit.

2013. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lánynak nem igazán szokás vinni. Engem amikor az exem bemutatott mondjuk én fiú vagyok akkor is csak neki vittem egy doboz raffaelót amiből meg kínált mindenkit. Meg nőnapon vettem az anyának meg lány testvérének virágot meg ha valami szüli nap vagy névnap volt akkor virágot vagy egy üveg bort. De hangsúlyozom szerintem lányoknak nem igazán szokás.
2013. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Most akkor voltaképp vendégségbe is mész hozzájuk, nem?

Szerintem egy csoki, vagy desszert -nem kel lhorribilis árakra gondolni, maradjunk az 500-700ft-os dolgoknál teljes mértékben megfleel. És biztos vagyok benne, hogy díjazzák is, de ha nem vinnél ,szerintem akkor sem történne semmi rossz, vagy negatív dolog.

2013. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én megtudakoltam,hogy mégis mit szeretnek a szülei :) apukája a finom borokat anyukája meg nagyon szereti a cserepes virágokat,szóval ezek mellett is döntöttem :) talán ezzel is lepleztem a zavarom kicsit,de amugy nemfontos vinni,mert mindenhogy téged fognak megszeretni ha viszel ha nem a lényeg,hogy add önmagad :) sok sikert :)
2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fiúnak illik vinni első találkozáskor egy üveg italt meg egy bonbont vagy virágot a szülőknek, de egy lánynál ez szerintem nem szükséges, és én személy szerint ezt elég furcsának is tartanám.
2013. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!