Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival aki sok nővel lefeküdt már?

Figyelt kérdés

Ismerem nagyon régóta és tudom milyen. Komoly kapcsolata soha nem volt, s nem is akart soha sem.


Szóval leírom a történetem hátha így a profibb szemek megtudnak állapítani valamit.


Fiú röviden: Több mint 10 éve ismerem 20 éves. Heti szinten 2x-3x találkozunk barátainkkal de vele többször, főleg iskolaidőben. Főiskola ahova jár és a középiskola ahova járok közel van egymáshoz, szóval akkor naponta többször összefutunk órákat beszélgetünk buszon/buszra várva vagy elmegyünk sétálgatni.



18 éves vagyok, szűz, egyetlen párkapcsolatom volt, de nem volt hosszú.


Történet:


Először régebben fordult komolyabbra a kapcsolatunk 16 éves koromban, de akkor már mással majdnem összejöttünk. És miután elutasítottam ugyan olyan barát voltam mint eddig, s nem kérdezgetett pasimról olyan volt mint eddig. Később összejöttem vele, de 5 hét után szakítottunk, mert erőszakos volt. Ezután visszaakartam menni hozzá(nem az erőszakoshoz a másikhoz), de nem mertem. Barátnőm kérdezgette, hogy mi lenne ha szakítanának és visszamennék hozzá erre a válasz az volt: "Nem vagy vicces" azért mert cukin mosolyogva kérdezte meg tőle.

Utána már nem mertem semmit sem mondani, sőt beszélgetni sem nagyon beszélgettünk, csak mikor összefutottunk a barátokkal, de akkor nem akartam ilyesmit szóba hozni. Ekkora már az egyik lány, akit gyerekkora óta ismer, aki nagy rbanc mert 18 éves korára több mint 30 pasival biztos volt. Ezután szinte hetente vagy kéthetente más lánnyal volt, s ezek közül nagyon sokkal lefeküdt.


És mos nyáron megint minden nap találkozunk kettesben. Elmondott mindent.

Azt mondta hogy már 3 éve szeret, de mivel akkor elutasítottam ezért nem akart tőlem semmit, s miután szakítottam az első pasival a büszkeségi miatt nem jött hozzám meg azért mert nem akart csak azért velem lenni mert a másikat kidobtam vagyis hogy nála sírom ki magam. Így visszatekintve lehet azért él ilyen életet mert akkor elutasítottam? Így lett egy rbanc az első barátnője.


Az egész az én hibám lenne? Ilyesmit nem említett meg, de annyira zavar, mert akkor is szerettem már.



Most megint elhívott randizni, megcsókolt én meg mondtam neki hogy ennyi elég és eljöttem. Pedig szeretem, de annyira félek hogy csak megfektetni akar.Neki nem sokat számít egy csók de nekem igen. Ha visszamennék hozzá akkor lehet hogy kihasználna?


2015. aug. 17. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmilyen formában ,azok olyanok mint a kur"vák ,férfiban
2015. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elolvastad egyáltalán?!


Ő nem volt mindig ilyen, azt nem írtam le, de mostanában megváltozott.Több mint fél éve nem járt el sehova és nem volt lánnyal.

2015. aug. 17. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól még( hím.kur.va),tudod attól még nem lesz ártatlan bárányka egy prosti se ! inkább használd azt a maradék agyadat
2015. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg kihasználna.

Hogy ti mennyire be tudtok dőlni másodszorra is a mézes-mázos kamu szövegnek, hihetetlen....(Y)

2015. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

10 éves ismeretség után kihasználna?


Mindegy majd kiderül.

2015. aug. 17. 21:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ma este kiderül még, mert mondtam hogy feküdjünk le.
2015. aug. 17. 21:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy nem érdekel ha most otthagy, vele szerettem volna elveszíteni. És most sikerülhet is, ha itt hagy akkor tudom legalább ha nem akkor nem
2015. aug. 17. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, tényleg minden lányban ott van a ri.banc, csak kell egy ilyen állat, aki kihozza belőlük (Y).
2015. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8.Miért a nők a ri.bancok? a pasik akarnak csak bas.zni
2015. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem a pasik nagyobb k.u.r.v.ák
2015. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!