Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsokat adnatok? Mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat adnatok? Mi lehet ez modt?

Figyelt kérdés

A barátommal már kb 3,5 hónapja együtt vagyunk. Eleinte minden szép volt meg jó semmi vita. Most egyre többet veszsekszunk. Egyszer azt is mondta h nem tudja van e értelme így ennek a kapcsolatnak.

Most már bármin össze tudunk veszni, sporton filmen stb.

Volt olyan, hogy megbeszéltük a talit 6ra és hat után írta h most indulok.(kb 15-20 perc az ut)

Egyik reggel a baráti tarsasagunk nagy részét elhivtam egy eseményre, ami nekem nagyon fontos volt. A kezdés előtt 5 perccel hívtam a barátomat erre mondta h ő még csak most kelt majd jön.

Nagyon sok mindenből viccet csinál és ez engem eléggé idegesit.

Most nyaralni voltunk mindketten (külön) és ezért élig beszeltunk. De úgy igazából nem éreztem a hiányát.

Lehet "ki szerettem" belőle?



2015. aug. 17. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
kort jó lenne tudni
2015. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 16 h 17
2015. aug. 17. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem megy - vagy negatívot ad -, akkor abba kell hagyni.
2015. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban, ha nem megy, akkor nincs értelme. Ha nem is hiányzott, akkor már nem szereted. Leírta magát előtted a cselekedeteivel. Nem vett komolyan. Talán mindkettőtöknek így a jobb.
2015. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha már eleve megfordul ez a fejedben, hogy kiszerettél beleőle, akkor baj van. Ha úgy érzed nem vezet ez sehová akkor hagyjátok rá, ha pedig még szereted akkor üljetek le ezt megbeszélni. :)
2015. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!