Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy kis problémám ....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám . Adnátok jó tanácsokat? Vagy ha már történt egyszer veletekkeletek ilyen, mit csináltatok? (17/f)

Figyelt kérdés

Van egy lány , aki már 2 éve tetszk nekem és osztálytársak vagyunk .Amikor 9-ikes lettem , akkor láttam őt először . Én kicsit más vagyok , mint a többi ember , sok bajom van a születésem óta . Ezt még onnan is tudom , mert engem nem a külső érdekel , hanem a belső. Elsőre azt gondoltam , hogy "á,biztosan ez is elmúlik " , mert régen (6.,7,8.osztály) nagyon gyakran volt az , hogy egyszer egyik lány tetszett , máskor másik lány . De ez nem így történt . Lehet , hogy rosszul tettem , de mostmár én is megbántam , hogy elmondtam valakinnek az osztályból ,hogy ő tetszik . Megígérte , hogy nem mondja el . Kezet is ráztunk . Reméltem , hogy így lesz.

Másnap , amikor bementem , úgy éreztem , hogy kipletykálnak.

Pedig mindenki kedves volt velem . Egészen idáig úgy érzem , meg hallom is , hogy kibeszélnek engem . 10.osztály végére eljutottam oda , hogy ez már nem mehet tovább . A lánnyal amúgy a 2 év alatt nem is beszélgettünk egy szót se . Utánanéztem ilyen oldalaknak higy mik a jelei , hogy a lánynak bejössz . Ezekkel nem jutottam semmire . Bár észre szoktam venni az apróbb jeleket (szekontaktus , vállrángatás , arcpír). Szokott nekem köszönni ,mosolyog rám . Pedig én nem vagyok az a macsó típus és eléggé félénk , visszahúzódó vagyok .Most jött el az az idő , hgy közelebb akarok hozzá kerülni , de én a többiek miatt izgulok,hogy mit gondolnak rólam . A lány tök normális velem , nem tudom , hogy megtudta-e a dolgot v. nem . Ő is szokott engem nézni , ha odanézek ,elfordul . Most nem tudom , hogy mit kellene lépnem . Már gondokoztam azon is , hogy utolsó héten elhívom a cukiba beszélgetni . Már azon is agyaltam,hogy elmondjam e-neki , mit érzek iránta . A ti segítségeteket szeretném kérni,hogy most mi legyen . Helyre szeretném ezt hozni. Meg azt is ki akarom deríteni , hogy bejövök-e neki .


2015. máj. 31. 17:22
 1/5 Marko polo ***** válasza:
Egyszerűen csak elhívod, de azért a Ted Mosby-t ne vedd bele a tervbe ( szerelem bevallása - tudod , mert elijeszted -)
2015. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neki kéne helyrehozni a dolgokat,mert ő mondta el mindenkinek hogy bejön neked nem?
2015. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ő volt , hanem az a srác , akinek elmondtam . Megbíztam benne. Ma is tudom , hogy ő mondta el , de én emiatt még beszélgetni szoktam vele . Nem is említjük a témát .
2015. máj. 31. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hívd el nyugodtan cukiba. :)

Viszont szerintem ne mondd el neki egyből, hogy tetszik neked, hanem inkább egyre többször találkozzatok, meg beszélgessetek és majd csak akkor mondd el neki, ha még mindig úgy érzel iránta. Hajrá! :)

2015. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sz@rd le, hogy mit gondol a többi ember. Ennyi! Who tje fuck cares???!!!

Egyébként...Szerintem ne támadd le. Hívd el 3x-4x ide-oda,ismerkedjetek meg kicsit jobban. Ès ha miután jobban megismerted,és tetszik,mert te mondtad,hogy neked a belsõ a fontos akkor mondd el nek, hogy mit érzel.

2015. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!