Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el hogy szakítson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy szakítson velem?

Figyelt kérdés

Na igen, ilyen problémával küzdök.

Az utóbbi időben teljesen eltávolodtunk egymástól. Nemrégiben kiutazott pár hétre külföldre, és mióta itthon van, azóta ilyen rideg, lehangoló. Nem lehet vele beszélni, egyszerűen szótlan, magába fordul. Valahányszor kikérem valamiről a véleményét, csak rosszat mond, illetve ha a segítségét kérem, mindig talál valami indokot, hogy miért nem, vagy pedig egyszerűen nincs kedve. Ha kitalálok magamnak valami programot, megpróbál lebeszélni, ellenzi, vagy pedig velem akar jönni. Régebben (a kapcsolatunk elején) más lányok is tetszettek neki, ami miatt megrendült a bizalmam iránta.

Próbáltam megbeszélni vele mindezt, de semmivel sem jutottam előrébb..

Nekem nincs szívem szakítani vele, így hozzátok fordultam, hátha van valami ötletetek/módszeretek arra, hogy rám unjon, és ő dobjon engem.


2015. aug. 19. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy megcsaltad.
2015. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem történt köztünk semmi, szóval ezzel a kifogással max kiröhög. :D De köszönöm. amúgy 16/L
2015. aug. 19. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele járj el nyugodtan bulikba, szórakozni már ha ez idegesíti.Vessz vele össze. Bár szerintem jobb lenne ha megmondanád neki ,hogy részedről vége elhidegültél tőle.Ne sanyargasd magad ilyenekkel tudom ,hogy nem ez volt a kérdésed de ha megmondanád neki egyenesen akkor percek alatt rendeződne a gondod. Kívánom ,hogy minden renben legyen:)
2015. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2015. aug. 19. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, hát nem kéne mindent mással csináltatni.

Meguntad?

Mond el neki!

Kellemetlen?

Na és?

Az életben még nagyon sok kellemetlen helyzet lesz, és csak amiatt, mert nincs szíved szakítani vele, nem kellene heteket hónapokat szenvedni ebben a kapcsolatban.

5 perc alatt pikk-pakk le lehet rendezni egy ilyet, csak elhatározás kérdése.

2015. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, talán az ő részéről is ugyanez van és majd megkönnyebbül.
2015. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!