Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem meg, h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg, h ne szakítson velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel majdnem 3 hete járunk, de az apjának nem akarta elárulni. Meg akartam győzni, h árulja el apujának is. Végül abban maradtunk, h titok marad, de mégis elárulta az apjának és megtiltotta a találkozást. Ezért most szakítani akar, mert úgy véli, h nem találkozhatunk többé. Eddig is titokban találkoztunk, de most valamiért szakítani akar. Azt mondta, azért, mert nem bírná ki nélkülem. Ha szeret, akkor miért akar szakítani?

2014. okt. 29. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd már észre, hogy kamuzik.
2014. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hagyd...ha szeretne akkor nem szakítana:D

hány évesek vagytok?tizenévesek ugye?

2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan eset, amit élőben kell megbeszélni, a reakcióiból meg úgyis levágod mit akar.
2014. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért akar szakítani, mert valószínűleg fél az apjától. sok családban autoriter a nevelési stílus: az van, amit én mondok, és nem kérdőjelezheted meg. ha ebben nevelkedett, akkor nem is tud és fél is ellenállni az apjának. a legjobb, amit tehetsz, pláne, ha tényleg szereted, hogy odaállsz az apja elé. elmondod, hogy jónapot, gipsz jakab vagyok, én találkozgattam eddig a lányával, és szeretnék a jövőben is. szeretném, ha megismerne, és megbízna bennem annyira, hogy elengedje velem a lányát. ez talán hatásos lenne, pláne, hogy nem sok mai fiúnak lenne vér a pucájában egy ilyenhez :) nekem lányként baromira imponálna!
2014. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kamuzott, zavarja őt néhány dolog, amit megbeszélünk majd. És az elsőnek és a másodiknak üzenem, h bek@phatják, látszik, h nincs rendes kapcsolata vagy ha van is, akkor sz@r. Harmadiknak, az lesz. Negyedik, köszönöm, nagyon sokat segítettél :)
2014. okt. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!